Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Uitslag Bos en Duincross 20-12-15

1000 meter
Naam lft Plaats tijd km/uur
1 Thijs Oppewal 8 Koog a.d. Zaan 4:09 14,46
2 Esmee Ellen 9 Den Burg 4:26 13,53
3 Imme van der Kerkhof 9 Den Burg 4:32 13,24
4 Berber van der Duim 10 Den Hoorn 4:37 13,00
5 Lieke de Neef 10 Soest 4:37 13,00
6 Quinty de Boer 9 De Koog 4:40 12,86
7 Linette de Neef  9 Soest 4:46 12,59
8 Guus Borger v.d. Burg 7 Rijswijk 5:07 11,73
9 Taylor Keijzer 8 Oudeschild 5:15 11,43
10 Evy de Boer 5 De Koog 5:48 10,34
11 Aron Bakker 7 De Koog 5:52 10,23
12 Sam den Broeder 6 Soest 7:35 7,91
13 Joris Borger v.d. Burg 6 Rijswijk 8:25 7,13
1700 meter
1 Coen van der Kerkhof 10 Den Burg 6:27 15,81
2935 meter
1 Twan Pormes 17 Anna Paulowna 10:18 17,10
2 Timo Stegink 15 Uitgeest 10:41 16,48
3 Mats Heine 15 Wormerveer 10:42 16,46
4 Koen Grandiek 15 Castricum 10:59 16,03
5 Tijmen Hoedjes 15 Castricum 11:15 15,65
6

Casper Aarnts

15 Castricum 11:36 15,18
7 Dennie Banda 11 Den Burg 11:51 14,86
8 Duncan Steenbakker 14 Krommenie 12:05 14,57
9 Ilse Kamphuis  15 Heemskerk 12:10 14,47
10 Mariska Poel 16 Heemskerk 12:11 14,45
11 Jens Wingelaar 16 Heiloo 12:12 14,43
12 Noa Zoon 15 Den Helder 12:27 14,14
13 Eline Runderkamp 15 Volendam 12:27 14,14
14 Anouk Hellingh 15 Assendelft 12:44 13,83
15 Koen van der Meer 49 Den Hoorn 12:48 13,76
16 Nina Baltus 16 Oostewoud 12:59 13,56
17 Cheryl Konijn 15 Uitgeest 13:00 13,55
18 Mart Kikkert 13 Den Burg 13:20 13,21
19 Joshua van der Voort 14 Den Burg 13:32 13,01
20 Owi Boon 17 Assendelft 13:32 13,01
21 Febora Ridder 15 Akersloot 13:42 12,85
22 Lola Bakker 13 Den Burg 14:47 11,91
23 Sophie de Ruijter 15 Castricum 14:53 11,83
24 Remkje Visser 45 De Waal 15:09 11,62
25 Piet Kooij 59 De Cocksdorp 15:35 11,30
26 Laurien Bakker 56 Den Burg 15:50 11,12
27 Linsey Nagtegaal 13 De Cocksdorp 16:21 10,77
28 Richard Müller 48 Apeldoorn 20:20 8,66
29 Linata Hilberink 42 Apeldoorn 20:20 8,66
30 Anita Rab 54 Den Burg 21:07 8,34
5870 meter 
1 Edwin Sjerps 18 Nibbixwoud 19:45 17,83
2 Axel Garritsen 19 Den Burg 23:20 15,09
3 Pieter Bloemberg 39 Groessen 24:10 14,57
4 Margot van der Ven 49 Den Burg 27:30 12,81
5 Gerco Aberson 46 Den Burg 27:48 12,67
6 Anton Witte 56 Den Burg 29:37 11,89
7 Jan Jacob Rab 56 Den Burg 29:45 11,84
8 Cees Timmer 59 Oosterend 29:58 11,75
9 Chiel de Boer 62 De Koog 33:14 10,60
10 Gea van Gijssel 50 Den Burg 33:24 10,54
11 Rint de Vries 68 Den Burg 34:30 10,21
12 Henk Kikkert 63 Den Burg 34:50 10,11
13 Merijn Lindhout 74 De Waal 35:12 10,01
14 Bert Schagen 57 Den Burg 38:33 9,14
15 Cor de Boer 48 De Koog 42:13 8,34
8805 meter
1 Jan Arie Portegijs 23 Breezand 33:56 15,57
2 Remko Nagtegaal 47 De Cocksdorp 35:54 14,72
3 Martin Baptist 43 Den Burg 37:19 14,16
4 Peerke Reijnders 42 Den Burg 37:56 13,93
5 Nico Kikkert 49 Den Burg 38:20 13,78
6 Dirk den Broeder 43 Soest 39:20 13,43
7 Wiebke den Broeder 40 Soest 40:07 13,17
8 Rick Siersma 45 Den Burg 41:48 12,64
9 Piet Bakelaar 71 Den Burg 41:52 12,62
10 Peter Kreeft 47 Den Burg 42:43 12,37
11 Pablo Brandenburg 38 Den Burg 43:59 12,01
12 Thomas Richter 47 Den Burg 44:48 11,79
13 Eli Kimmerling 37 Jerusalem 47:17 11,17
14 Emile Seegers 53 Den Burg 47:25 11,14
15 Hans Oostindiën 69 Baarn 49:08 10,75
16 Jan Aris Eelman 54 Den Burg 49:35 10,65
17 Floor Borger v.d. Burg 38 Rijswijk 54:48 9,64
18 Boudewijn Borger v.d. Burg 39 Rijswijk 55:32 9,51