Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Uitslag Koninginneloop 2008

28e Koninginne-loop Oosterend 2008
Jeugd t/m 9 jr - 1060 m. cat. tijd km/u
1 Yannick Ruiter Heiloo
j 4:03 15,7
2 Hessel Bos Oosterend j 4:17 14,8
3 Sander Klaassen Den Ham j 4:20 14,7
4 Kari Stam Amsterdam m 4:24 14,5
5 Anouk Stam Amsterdam m 4:25 14,4
6 Jurre Daalder Oosterend j 4:41 13,6
7 Olivier Hurkens Bilthoven j 4:42 13,5
8 Inze Wetsteen Oosterend j 4:48 13,3
9 Rinus Wesselman Oosterend j 4:55 12,9
10 Valerie Klemann Hiversum m 4:56 12,9
11 Janine van der Vis Oosterend m 4:57 12,8
12 Jordi Kortekaas Oosterend j 5:01 12,7
13 Mees Hurkens Bilthoven j 5:07 12,4
14 Lars Boertien Barendrecht j 5:21 11,9
15 Axel Lap Oosterend j 5:23 11,8
16 Jarne Kompier Oosterend j 5:26 11,7
17 Judy Daalder Oosterend m 5:29 11,6
18 Bas van Sijp Oosterend j 5:32 11,5
19 Hannes Eelman Oosterend j 5:40 11,2
20 Anna Nina Koot Oosterend m 5:41 11,2
21 Radja Visser Oosterend j 5:44 11,1
22 Nina van Dijk Oosterend m 5:45 11,1
23 Luuk Rozendal Baarn j 5:48 11,0
24 Lisa van der Kooy Den Burg m 5:49 10,9
25 Ilse v.d. Vis Oosterend m 5:58 10,7
26 Jet Wesselman Oosterend m 6:00 10,6
27 Martijn van der Vis Oosterend j 6:01 10,6
28 Viggo van der Kooy Den Burg j 6:03 10,5
29 Babette Eldering Oosterend m 6:21 10,0
30 Philp Klemann Hiversum j 6:27 9,9
31 Laura Schulze Oosterend m 6:28 9,8
32 Robin de Bie Maarssen j 6:35 9,7
33 Noa Boon Oosterend m 6:38 9,6
34 Anne Rewinkel Ulft m 6:41 9,5
35 Lisa Poede Oosterend m 6:45 9,4
36 Senna Poede Oosterend m 6:48 9,4
37 Rosa Drost Oosterend m 7:02 9,0
38 Leonie Drijver Oosterend m 7:19 8,7
39 Louise Kleinveld Oosterend m 7:55 8,0
40 Nikky Douma Oosterend m 9:09 7,0
41 Tim Kortekaas Oosterend j 9:10 6,9
42 Sander Kortekaas Oosterend j 9:11 6,9
43 Nikki Drost Oosterend m 9:30 6,7
Jeugd 10 t/m 12 jr - 1060 m. cat. tijd km/u
1 Judith Rasch Soest m 3:40 17,3
2 Celine Ruiter Heiloo m 4:02 15,8
3 Jelle van der Duim Den Hoorn j 4:03 15,7
4 Tom Rewinkel Ulft j 4:06 15,5
5 Hessel Arensman Oosterend j 4:10 15,3
6 Jasper de Jong Bilthoven j 4:13 15,1
7 Tijmen Klemann Hilversum j 4:16 14,9
8 Anna van der Duim Den Hoorn m 4:20 14,7
9 Jur Wetsteen Oosterend j 4:34 13,9
10 Joran Vlaming Oosterend j 4:35 13,9
11 Timo Vlaming Oosterend j 4:39 13,7
12 Laurens Elbers Hardewijk j 4:43 13,5
13 Rebecca Daader Oosterend m 4:45 13,4
14 Annique Snel Amsterdam m 4:47 13,3
15 Ot Messenmaker Hilversum j 4:50 13,2
16 Sam Meerman Oss j 5:29 11,6
17 Kees v.d Vis Oosterend j 5:31 11,5
18 Birthe Stam Amstelveen m 5:35 11,4
19 Anouk Eldering Oosterend m 5:37 11,3
20 Yfke Meerman Oss m 6:55 9,2
21 Thijs Meerman Oss j 7:09 8,9
22 Esmée Visser Oosterend m 8:58 7,1
23 Yannick van Loon Oosterend j dnf
1710 m.
1 Christiaan Rasch Soest j 5:42 18,0
2 Rob ter Burg Julianadorp j 5:43 17,9
3 Stefan Buit Barendrecht j 6:28 15,9
4 Mark Eveleens Oosterend j 6:30 15,8
5 Marloes van Rongen Oudeschild m 6:40 15,4
6 Jeanique de Graaf Bunschoten m 6:42 15,3
7 Jenze Dennenberg Oosterend j 7:00 14,7
8 Vincent Koster Barendrecht j 7:17 14,1
9 Sander Holleman Oud Beijerland j 7:24 13,9
10 Hanneke Legierse Oosterend m 8:24 12,2
11 Wouter Legierse Oosterend j 8:25 12,2
12 Cor Drijver Oosterend j 11:49 8,7
3420 m
1 Jaap Witte Den Burg M 11:13 18,3
2 Lars Bult Barendrecht JJB 12:08 16,9
3 Pieter Dogger Den Burg M 13:09 15,6
4 Maurice Koster Barendrecht JJC 13:47 14,9
5 Paul Rasch Soest JJB 14:06 14,6
6 Rob Legierse Oosterend M 14:30 14,2
7 Marius Messenmaker Hilversum JPA 15:03 13,6
8 Jeroen Kalk Den Burg M 16:07 12,7
9 Lenneke Bakker Soest V45 19:45 10,4
10 Wim Timmer Oost M60 20:00 10,3
5130 m.
1 Nico Ruiter Heiloo M40 18:34 16,6
2 Peter ter Burg Julianadorp M40 19:04 16,1
3 Joep Rosendal Baarn M35 20:04 15,3
4 Marnix de Witte De Koog M35 21:12 14,5
5 Fred van der Wart Nijmegen M35 22:14 13,8
6 Hanneke Verheul Assen V50 22:19 13,8
7 Hilde van Poeijer Arnhem V 23:40 13,0
8 Jeannet Vonder  Ommen V45 23:41 13,0
9 Wout Hofland Maarssen M50 24:09 12,7
10 Adrie van der Zon Soest V50 24:19 12,7
11 Laurien Bakker  Den Burg V45 24:30 12,6
12 Ria van Dam Zuid Laren V50 25:08 12,2
13 Floor ter Burg Juliannadorp MJB 25:30 12,1
14 Marijke Stark  Oosterend V50 25:49 11,9
15 Ingrid Vel Heiloo V40 26:10 11,8
16 Maarten Hofland Maarssen JJB 27:29 11,2
17 Peter Bakker Soest M45 28:06 11,0
18 Arjan IJsendoorn Arnhem M35 29:11 10,5
8550 m.
1 Coen Schoonheden Den Burg M40 31:11 16,5
2 Stef Rasch Soest M50 31:39 16,2
3 Jan Zijm Den Burg M50 32:25 15,8
4 Rudy Aarts Bunde M35 33:05 15,5
5 Frits v/d Gracht Den Burg M45 33:21 15,4
6 Dick Zeedijk Hengelo M50 33:46 15,2
7 Hans de Graaf Bunschoten M40 34:38 14,8
8 Remco Coolen Hilversum M35 34:43 14,8
9 Freek Laban Groningen M35 37:01 13,9
10 Thomas Richter Den Burg M40 38:01 13,5
11 Marten van de Kind Amsterdam M40 38:36 13,3
12 Kees Vermeulen Rotterdam M50 38:42 13,3
13 Jacob Vonder Ommen M45 39:33 13,0
14 Jan van Dijk Oosterend M60 39:57 12,8
15 Gerrit van Dam Zuid Laren M55 40:26 12,7
16 Lo Bremer Den Burg M50 40:30 12,7
17 Willem van Gent Alpen a.d. R M50 43:39 11,8
18 Pim Stam Amstelveen M45 45:50 11,2
6840 m
1 Rob Zwetsloot Den Burg M45 29:30 17,4
125 deelnemers