Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Uitslag Koninginneloop 2007

27e Koninginne-loop Oosterend 2007
Jeugd t/m 9 jr - 1060 m. cat. tijd km/u
1 Hessel Bos Oosterend 1e j 4:18 14,8
2 Alex Daalder Oosterend 2e j 4:22 14,6
3 Merijn Bakker Oosterend 3e j 4:30 14,1
4 Jacob Vlaming Oosterend j 4:45 13,4
5 Jeanine v.d Vis Oosterend 1e m 4:49 13,2
6 Fred van Vliet Oosterend j 4:50 13,2
7 Marit van Heerwaarden Assen 2e m 4:51 13,1
8 Pepijn Garsten Amsterdam j 4:53 13,0
9 Jurre Daalder Oosterend j 4:58 12,8
10 Anouk Eldering Oosterend 3e m 5:10 12,3
11 Rinus Wesselman Oosterend j 5:15 12,1
12 Jarne Kompier Oosterend j 5:22 11,9
13 Judy Daalder Oosterend m 5:38 11,3
14 Jordi Kortekaas Oosterend j 5:41 11,2
15 Jens Koops Oosterend j 5:44 11,1
16 Donja Vos Amsterdam m 5:54 10,8
17 Anna Nina Koot Oosterend m 5:55 10,7
18 Max Visser Oosterend j 5:57 10,7
19 Anouk Miserus Amsterdam m 5:58 10,7
20 Ilse v.d. Vis Oosterend m 5:59 10,6
21 Jet Wesselman Oosterend m 6:15 10,2
22 Yannick van Loon Doetichem j 6:18 10,1
23 Marjolijn Treep Zwolle m 6:23 10,0
24 Nina van Dijk Oosterend m 6:25 9,9
25 Babette Eldering Oosterend m 6:34 9,7
26 Laura Schulze Oosterend m 6:44 9,4
27 Dorinda Vos Amsterdam m 6:49 9,3
28 Leony Treep Zwolle m 6:53 9,2
29 Leony Drijver Oosterend m 7:07 8,9
30 Pieter Arensman Oosterend j 7:13 8,8
31 Lisa Drijver Oosterend m dnf
Jeugd 10 t/m 12 jr - 1060 m. cat. tijd km/u
1 Rob Terburg Julianadorp 1e j 3:39 17,4
2 Stefan Buit Barendrecht 2e j 3:45 17,0
3 Jeroen Heskens H'dijk 3e j 3:50 16,6
4 Marloes van Rongen Oudeschild 1e m 3:59 16,0
5 Daniël Ticheloven Bovensmilde j 4:01 15,8
6 Ruwen Gouwenburg Den Helder j 4:02 15,8
7 Eva van Haren Den Burg 2e m 4:05 15,6
8 Sabina Bakker Oosterend 3e m 4:07 15,4
9 Symon Vlaming Oosterend j 4:12 15,1
10 Biko Vos Amsterdam j 4:13 15,1
11 Koen Miserus Amsterdam j 4:14 15,0
12 Hessel Arensman Oosterend j 4:20 14,7
13 Dionne Treep Zwolle m 4:21 14,6
14 Esmée van Loon Oosterend m 4:25 14,4
15 Marleen Abma Oosterend m 4:29 14,2
16 Daan Miserus Amsterdam j 4:30 14,1
17 Ruben Ligthert Amsterdam j 4:31 14,1
18 Buddy Vos Amsterdam j 4:32 14,0
19 Jelmer Barhorst Oost j 4:50 13,2
20 Robin Veenhof Almere j 4:51 13,1
21 Wessel Garsten Amsterdam j 5:16 12,1
22 Hedwig Ligthert Amsterdam m 5:20 11,9
23 Gerard Bakker Oosterend j 5:31 11,5
24 Kees v.d Vis Oosterend j 5:39 11,3
25 Elyse Veldhuizen Oosterend m 5:44 11,1
26 Minke Drost Oosterend m 5:47 11,0
27 Joris Dekker Venlo j 6:05 10,5
28 Cor Drijver Oosterend j 6:09 10,3
29 Esmée Visser Oosterend m 9:25 6,8
3420 m
1 Jaap Witte Den Burg M 11:15 18,2
2 Pieter Dogger Den Burg M 13:04 15,7
3 Rob Legierse Oosterend j19 13:47 14,9
5130 m.
1 Ulrike Weirich Oudeschild V35 21:14 14,5
2 Laurien Bakker  Den Burg V45 25:17 12,2
3 Marijke Stark  Oosterend V50 26:07 11,8
4 Inge Brussee Oosterend V40 27:16 11,3
5 Heidi Terhoeve Amsterdam V40 28:59 10,6
6 Margreet Garsten Amsterdam V40 28:59 10,6
7 Esther Terhoeve Amsterdam V40 28:59 10,6
8 Valentina Spadoni Herne V35 29:24 10,5
9 Lineke van Dijk Oosterend V 29:55 10,3
1710 m.
1 Thomas Ticheloven Bovensmilde 1e j 5:42 18,0
2 Lars Buit Barendrecht j 5:49 17,6
3 Martijn van Haren Den Burg j 6:09 16,7
4 Maikel v.d Gracht Den Burg j 6:16 16,4
5 Joyce Vlaming De Cocksdorp 1e m 6:25 16,0
6 Jenze Dennenberg Oosterend j 7:00 14,7
7 Lianne Brouwer Oosterend m 7:20 14,0
8 Marvin Reuvekamp Zwolle j 7:30 13,7
9 Stef Kooger Oosterend j 7:43 13,3
10 Mark Eveleens Oosterend j 7:43 13,3
11 Cindy Vlaming Oosterend m 7:55 13,0
12 Timo Vlaming Oosterend j 7:59 12,9
13 Eduard Bos Oosterend M40 7:59 12,9
14 Iris van Heeringen Oosterend m 8:07 12,6
15 Hanneke Legierse Oosterend m 8:07 12,6
16 Marina Brouwer Oosterend m 8:09 12,6
17 Tessa Reuvekamp Zwolle m 8:30 12,1
18 Wout Legierse Oosterend j 8:38 11,9
8550 m.
1 Marcel Ticheloven Bovensmilde M40 31:09 16,5
2 Peter Terburg Julianadorp M40 31:25 16,3
3 Jan Zijm Den Burg M50 32:16 15,9
4 Martijn Buynink Enschede M35 32:25 15,8
5 Harold Stolch Kroonberg M35 32:54 15,6
6 Jothan Purmer Oosterend M 33:41 15,2
7 Hanno Treep Zwolle M40 34:24 14,9
8 Frits v/d Gracht Den Burg M45 34:34 14,8
9 Mathijs Ticheloven Bovensmilde j14 34:38 14,8
10 Richard Ploeger Winschoten M35 34:44 14,8
11 Sido Overdijk Den Burg M40 34:59 14,7
12 Marnix de Witte Den Burg M 35:00 14,7
13 Sjoerd Groeskamp Den Hoorn M 35:11 14,6
14 Hugo Janssen Alkmaar M50 35:18 14,5
15 Piet Bakelaar Den Burg M60 35:50 14,3
16 Erik Knapper Winschoten M35 36:07 14,2
17 Jan Kramer Beverwijk M50 36:28 14,1
18 Thomas Richter Den Burg M35 37:09 13,8
19 Lars Hlemer D M40 37:23 13,7
20 Jan Reuvekamp Zwolle M40 38:29 13,3
21 Jan van Dijk Oosterend M55 40:41 12,6
22 Cees Witte Oost M50 40:53 12,5
23 Robert Schween Den Haag M50 41:56 12,2
24 Wally van Beek De Cocksdorp M40 42:50 12,0
25 Willem van Gent Alpen a.d. R M50 42:53 12,0
26 Sil van Dijk Oosterend M 45:49 11,2
27 Roelien Martens Ommen M50 47:49 10,7
28 Herman Martens Ommen M50 47:49 10,7