Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Uitslag Koninginneloop 2013

  jongens t/m 9 jr     tijd km/u
  970 m        
1 Tijn Zeeman 9 Den Burg 3:37 17,6
2 Daan Vlaming 8 Oosterend 4:06 15,5
3 Ties Kraanen 8 Oosterend 4:07 15,4
4 David Bloemink 9 Enschede 4:12 15,1
5 Ivar Boogaard 8 Oosterend 4:13 15,1
6 Tim Kortekaas 9 Oosterend 4:16 14,9
7 Karst Boogaard 8 Oosterend 4:18 14,8
8 Sander Kortekaas 9 Oosterend 4:30 14,1
9 Wiebe Zoetelief 6 Oosterend 4:32 14,0
10 Liam Osako 7 Oosterend 4:34 13,9
11 Marien de Witte 9 De Koog 4:47 13,3
12 Verdi v.d. Vis 7 Oudeschild 4:49 13,2
13 Danian Kreeft 8 Den Burg 4:48 13,3
14 Ryan Brouwer 6 Oosterend 5:00 12,7
15 Mervin de Witte 6 De Koog 5:10 12,3
16 Sil Koot 7 Oosterend 5:12 12,2
17 Gabriel Tiethof 6 Enschede 5:25 11,7
18 Lars Prooij 6 Oosterend 5:28 11,6
19 Izo Raymont 7 Oosterend 5:30 11,6
20 Stefan Eveleens 9 Oosterend 5:35 11,4
21 Rui Hemelrijk 6 Oosterend 6:09 10,3
22 Daan Mahieu 4 Oosterend 6:19 10,1
           
  meisjes t/m 9 jr        
1 Iris Barlo 9 Soest 4:03 15,7
2 Kylie Osako 9 Oosterend 4:08 15,4
3 Berber van der Duim 8 Den Hoorn 4:35 13,9
4 Thirza Schulze 8 Oosterend 4:38 13,7
5 Britt Brandenburg 7 Den Burg 4:50 13,2
6 Sofie Vlaming 6 Oosterend 4:54 13,0
7 Danique Rammers 9 Alkmaar 5:24 11,8
8 Jette Kraanen 5 Oosterend 5:29 11,6
9 Fleur Zoetelief 4 Oosterend 5:31 11,5
10 Luna Marinhidalgo 9 Oosterend 5:34 11,4
11 Imme de Wolf 5 Oosterend 6:54 9,2
12 Sterrelijn Schneiders 5 Oosterend 6:57 9,2
13 Milou Raymont 5 Oosterend 7:21 8,7
14 Chrystal Hofma 7 Heerenveen 7:43 8,2
           
  jongens 10 t/m 12 jr        
1 Ole Laeven 12 Culemborg 3:08 20,3
2 Tijmen Laeven 12 Culemborg 3:14 19,7
3 Rik Barlo 12 Soest 3:25 18,6
4 Mart Kikkert 10 Den Burg 3:26 18,5
5 Hannes Eelman 12 Oosterend 3:32 18,0
6 Lennart van Egmond 10 Bennekom 3:39 17,4
7 Martijn van der Vis 11 Oosterend 4:14 15,0
8 Ben Bakker 10 Oosterend 4:19 14,7
9 Wouter Niewenhuijse 13 Moerkapelle 4:40 13,6
10 Geert Niewenhuijse 10 Moerkapelle 4:50 13,2
           
  meisjes 10 t/m 12 jr.        
1 Jasmijn Baptist 11 Den Burg 3:41 17,3
2 Babs de Haan 11 Den Burg 3:50 16,6
3 Shenna Kreeft 11 Den Burg 3:51 16,5
4 Christel Rammers 11 Alkmaar 3:52 16,4
5 Lente van der Vis 10 Oudeschild 3:59 16,0
           
  1750 meter        
1 Cor Bijpost 15 Den Burg 5:26 19,3
2 Jelle van der Duim 15 Den Hoorn 5:37 18,7
3 Hessel Arensman 16 Den Burg 5:48 18,1
4 Alex Daalder 15 Oosterend 6:03 17,4
5 Bas Otten 14 Gorredijk 6:18 16,7
6 Jort Boomhouwer 14 Oosterwolde 6:26 16,3
7 Dennis Niepel 14 Oosterend 6:27 16,3
8 Joost van Zutphen 15 Gouda 6:29 16,2
9 David van Egmond 13 Bennekom 6:33 16,0
10 Jacob Vlaming 14 Oosterend 7:17 14,4
11 Hans Daalder 15 Oosterend 7:31 14,0
12 Giel Drijver 16 Oosterend 7:35 13,8
13 Pieter Arensman 14 Den Burg 8:06 13,0
14 Eduard Garritsen 14 Den Burg 8:07 12,9
15 Ricardo Kreeft 13 Den Burg 8:08 12,9
16 Nikky Douma 13 Oosterend 8:12 12,8
17 Wout Legierse 21 Oosterend 8:21 12,6
18 Hanneke Legierse 23 Oosterend 8:53 11,8
           
  3500 meter        
1 Sander Trap 27 Den Burg 16:06 13,04
2 Pablo Brandenbrug   Den Burg 17:56 11,71
3 Judith Boerse 24 Den Burg 19:26 10,81
           
  5200 meter        
1 Pieter Dogger 28 Den Burg 19:50 15,73
2 Remco Groot Beumer 35 Raalte 20:28 15,24
3 Sander Klaassen 13 Wierden 21:00 14,86
4 Ingrid van Lubek 41 Hilversum 21:18 14,65
5 Axel Garritsen 17 Den Burg 21:48 14,31
6 Henk Klaassen 49 Wierden 23:48 13,11
7 Cees Witte 58 Oosterend 24:05 12,96
8 Lisa Hochstenbach 25 De Koog 24:27 12,76
9 Nienke van der Kooi 41 Enschede 25:14 12,36
10 Laurien Bakker 53 Den Burg 25:40 12,16
11 Stefan de Vries 22 Nieuwegein 25:51 12,07
12 Arco Garritsen 49 Den Burg 26:21 11,84
13 Willem Daman 65 Oosterend 26:33 11,75
14 Kurt Slechtweg 39 Beek 27:51 11,20
15 Gwen Hofma 28 Heerenveen 35:36 8,76
16 Sigried Daas 36 Amsterdam 35:36 8,76
           
  8600 meter        
1 Jaap Witte 30 Den Burg 27:42 18,63
2 Henk van Zutphen 50 Gouda 32:49 15,72
3 Tjalle den Ouden 32 De Koog 34:02 15,16
4 Marnix de Witte 43 De Koog 35:10 14,67
5 Cees Jan de Jager 37 Den Burg 35:32 14,52
6 Dick Zeedijk 57 Hengelo 35:36 14,49
7 Thomas Richter 45 Den Burg 39:55 12,93
8 Ron van der Slikke 38 Oudeschild 40:45 12,66