Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Uitslag 40e Winterbosloop 2013

 

Uitslagen 40e Sport2000 Texel Winterbosloop 29-12-2013     
  Jeugd 1250 m   t/m 9   jaar            
  Naam Plaats lft tijd km/uur    
1 Dennie Banda Den Hoorn 9 4:53 15,36    
2 Coen van der Kerkhof Den Burg 9 4:54 15,31    
3 Tîjn Zeeman Den Burg 9 5:15 14,29    
4 Mila Clausen De Koog 8 6:14 12,03    
5 Berber van der Duim Den Hoorn 9 6:34 11,42    
6 Imme van der Kerkhof Den Burg 7 6:45 11,11    
7 Britt Brandenburg Den Burg 7 6:52 10,92    
8 Iris Baptist Den Burg 7 6:55 10,84    
9 Kane Banda Den Burg 7 7:16 10,32    
10 Imme Kok Leiden 6 7:32 9,96    
11 India Ramdhari Amsterdam 5 7:52 9,53    
12 Lotus Ramdhari Amsterdam 9 8:33 8,77    
13 Dana Banda Den Burg 5 9:26 7,95    
               
  Jeugd 2500 m   10 t/m 12 jaar lft tijd km/uur    
1 Mart Kikkert Den Burg 11 10:36 14,15    
2 Jasmijn Baptist Den Burg 12 12:22 12,13    
2 Milou de Ruijter Den Hoorn 12 12:22 12,13    
4 AronZeeman Den Burg 12 12:54 11,63    
5 Linsey Nagtegaal De Cocksdorp 12 13:34 11,06    
6 Marijke van der Duim Den Hoorn 12 13:49 10,86    
               
  Jeugd 2500 m   13 t/m 14 jaar lft tijd km/uur    
1 Michiel Lohse Den Burg 13 10:32 14,24    
2 Thijmen van Hoof Babyloniënbroek 13 11:09 13,45    
3 Laura van der Linde De Meern 14 13:47 10,88    
4 Sanne van der Linde De Meern 13 14:34 10,30    
               
  4375 m            
  Naam Plaats lft tijd km/uur tijdgok verschil
1 Pieter Dogger Den Burg 29 16:42 15,72 18:00 -78
2 Cor Visser Gietkerk 23 16:59 15,46 17:50 -51
3 Timon van der Werff Heereveen 18 17:51 14,71 2 ronden  
4 Hessel Arensman Den Bug 17 17:53 14,68 20:18 -145
5 Sylvia Kok Leiden 44 19:11 13,68 20:00 -49
6 Joris Hoogendoorn Amsterdam 41 19:24 13,53 18:46 38
7 Pablo Brandenburg Den Burg 37 20:40 12,70 22:20 -100
8 Willem Rommets Den Hoorn 16 20:44 12,66 20:00 44
9 Daniel Asfaw Utrecht 22 20:49 12,61 25:00 -251
10 Sam Kramer Haaksbergen 15 21:29 12,22 25:00 -211
11 Lisa Hochstenbach Oosterend 26 21:32 12,19 23:00 -88
12 Daphne Ruijsendaal Amsterdam 36 21:32 12,19 23:00 -88
13 Tjalle de Ouden Oosterend 33 21:35 12,16 18:00 215
14 Laurien Bakker Den Burg 54 21:38 12,13 22:40 -62
15 Willem Daman Oosterend 65 23:38 11,11 22:00 98
16 Piet Kooij De Cocksdorp 58 24:17 10,81 33:00 -523
17 Ethel Meinders Hoorn 45 25:17 10,38 30:00 -283
18 Yvonne Vittali Den Hoorn 42 25:27 10,31 25:35 -8
19 Riekus Rommets Den Hoorn 13 25:55 10,13 25:00 55
20 Annelies Graaf Den Burg 60 25:57 10,12 26:00 -3
21 Petra Mans Den Burg 38 26:05 10,06 27:00 -55
22 Judith Boersen Den Burg 25 26:10 10,03 25:50 20
23 Caroline Veeger Den Burg 24 26:10 10,03 27:00 -50
24 Charnaine Hornby Amsterdam 43 26:20 9,97 25:13 67
25 Mieke Bezemer Zwijndrecht 47 26:30 9,91 27:00 -30
26 Hellen de Groot Maartensdijk 53 27:20 9,60 30:00  
27 Ruud Wassenaar Den Burg 38 28:17 9,28 33:00 -283
28 Jo Oosterveer De Cocksdorp 64 29:25 8,92 27:53 92
29 Jil Dittrich Koln 12 30:00 8,75 33:43 -223
30 Margo Kers Vleuten 58 32:48 8,00 40:00 -432
31 Anja Egers Koln 33 33:43 7,79 30:00 223
32 Norbert Dankers Den Burg 66 DNF   23:30  
               
  8750 m            
  Naam Plaats lft tijd km/uur tijdgok verschil
1 Jaap Witte Den Burg 31 31:49 16,50 32:00 -11
2 Lutz Lohse Den Burg 49 32:43 16,05 34:01 -78
3 Martijn van Haren Den Burg 20 33:06 15,86 31:15 111
4 Remko Nagtegaal De Cocksdorp 45 33:54 15,49 34:00 -6
5 Thomas Bakker Utrecht 26 34:37 15,17 39:00 -263
6 Coen Schoonheden Den Burg 45 34:47 15,09 33:57 50
7 David van Logchem Oudeschild 19 35:15 14,89 35:10 5
8 Jan Zijm Den Burg 56 35:24 14,83 36:05 -41
9 Peter ter Burg Julianadorp 50 35:49 14,66 37:00 -71
10 Guido Banda Den Burg 46 35:58 14,60 36:10 -12
11 Holger Keller Wenden 46 37:01 14,18 38:00 -59
12 Ingrid van Lubek Hilversum 42 37:29 14,01 38:30 -61
13 Jolien van Hooff Utrecht 25 37:43 13,92 39:00 -77
14 Nico Kikkert Den Burg 47 37:44 13,91 38:00 -16
15 Koen van der Meer Den Hoorn 48 37:45 13,91 38:00 -15
16 Markwin Jacht Grolloo 35 38:04 13,79 43:30 -326
17 Bas Diekstra Utrecht 30 38:23 13,68 50:00 -697
18 Sebastiaan Gremmen De Cocksdorp 24 38:49 13,53 40:00 -71
19 Alain Takken Avenhoorn 43 39:42 13,22 42:00 -138
20 Martin Baptist Den Burg 41 39:57 13,14 48:00 -483
21 Mark Vrolijk Groningen 44 40:02 13,11 43:02 -180
22 Piet Bakelaar Den Burg 69 40:30 12,96 41:00 -30
23 Gaimen Vlaming Den Burg 28 40:40 12,91 50:00 -560
24 Frank van der Broek De Koog 48 40:42 12,90 40:41 1
25 Jan Gremmen Oudeschild 54 41:17 12,72 50:00 -523
26 Roland Ritter Hamm 53 41:34 12,63 40:00 94
27 René de Ruijter Den Hoorn 47 41:57 12,51 43:21 -84
28 Simon Lap Den Burg 45 42:19 12,41 43:15 -56
29 Jord Kuiken Den Burg 43 42:22 12,39 43:43 -81
30 Fons Jansen Oudekerk a.d. Amstel 51 42:46 12,28 45:00 -134
31 Elisa Greve Im Bachgrund 17 42:50 12,26 50:00 -430
32 Erik Witte Amsterdam 29 43:02 12,20 40:00 182
33 Jean Jacques Dupuis Kloten (CH) 51 43:19 12,12 45:00 -101
34 Annneke Pronk Den Burg 31 43:45 12,00 45:00 -75
35 André Herkenrath Kaarst 44 43:52 11,97 45:00 -68
36 Toon Schoenmaker Den Hoorn 55 44:03 11,92 44:30 -27
37 Jaap Rietdijk Barendrecht 50 44:54 11,69 43:00 114
38 Dirk Albert Blom De Koog 42 45:21 11,58 47:00 -99
39 Gerard Postma Vleuten 60 45:32 11,53 54:00 -508
40 David Smit Zwolle 30 45:51 11,45 50:00 -249
41 Ed van der Ham Oudeschild 61 46:06 11,39 55:00 -534
42 Remkje Mulder De Waal 43 46:22 11,32 49:00 -158
43 Emmy Bakker Den Burg 49 46:26 11,31 53:00 -394
44 Jan van Dijk Oosterend 66 46:29 11,29 47:20 -51
45 Maurtis Stoffels Holten 51 46:32 11,28 43:00 212
46 Mathijs Hornby Bergen 36 46:34 11,27 53:30 -416
47 Gerard Timmerman Oosterend 52 46:40 11,25 52:00 -320
48 Jan Aris Eelman Den Burg 52 46:40 11,25 50:00 -200
49 Ferry Aker Avenhoorn 50 46:45 11,23 50:01 -196
50 Remke Janssen Hoofddorp 36 46:46 11,23 48:00 -74
51 Harry Willemsen Emmeloord 50 47:45 10,99 46:21 84
52 Rainer Beckers Rheda Wiedenbruck 50 48:10 10,90 50:00 -110
53 Arco Garristen Den Burg 49 48:17 10,87 47:40 37
54 Julian Greve Im Bachgrund 20 48:21 10,86 45:00 201
55 Marielle Vlaming Oosterend 31 48:28 10,83 57:00 -512
56 Sabine Bremer Oosterend 40 48:29 10,83 57:00 -511
57 Roel Struijk Den Burg 56 48:29 10,83 45:00 209
58 Andrea Groischka Neuss 55 48:56 10,73 55:00 -364
59 Henk Kikkert Den Burg 61 48:57 10,73 50:00 -63
60 Chiel de Boer De Koog 60 49:16 10,66 52:00 -164
61 Elian Lesterhuis Amsterdam 27 49:42 10,56 54:00 -258
62 Roel Henneman Amsterdam 29 49:42 10,56 54:00 -258
63 Gerard van der Linde De Meern 50 50:15 10,45 48:50 85
64 Anneke Huigen De Meern 48 50:51 10,32 55:00 -249
65 Gea van Gijssel Den Burg 48 51:39 10,16 52:19 -40
66 Kees Dros Den Burg 51 51:42 10,15 50:42 60
67 Rint de Vries Den Burg 66 51:54 10,12 54:00 -126
68 Wilco Lesterhuis Dordrecht 66 51:58 10,10 52:00 -2
69 Petra Frein Koln 32 52:57 9,92 1:00:00 3177
70 Michael Frein Koln 41 52:57 9,92 1:00:00 3177
71 Maarten Smit Den Burg 67 53:13 9,87 53:55 -42
72 Cees Goslinga Den Burg 50 53:15 9,86 54:00 -45
73 Renske Gerstel Bergen 33 53:55 9,74 58:30 -275
74 Pia Sloots Groningen 59 54:27 9,64 55:00 -33
75 Anke Heysman Amsersfoort 57 55:50 9,40 55:00 50
76 Michael Wallrat Koln 33 1:02:19 8,42 1:00:00 139