Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

De Krimstrandloop 13-8-14

5e De Krimstrandloop: Een waar gevecht met de elementen.

Tijdens de inschrijving goot het van de regen, maar volgens de buienradar zou het rond 19.30 uur, de starttijd, droog worden. Het was ook even droog, maar helaas van korte duur. De lopers waren nog niet uit het zicht of de regen striemde langs het strand. Gedurende de loop trok de wind ook nog aan naar windkracht 7 dus de lopers wisten wat hun te doen stond. Vooral het laatste stuk pal tegen wind in was voor velen een kuitenbijter. Klik hier voor de uitslag en klik hier voor de foto's

 

Jaap Witte leek nergens last van te hebben. Kwam hij op de 4 km nog door gezamenlijk met David van Logchem uit Oudeschild en Roel Jan Heeringa uit Zwolle, bij de finish liep hij (33.51) ruim een halve minuut voor van Logchem (34.24). Heeringa eindigde in 35.35. Snelste dame op 8 km. werd Temilja Boel uit Den Burg in 44.05.

Jan Kerkmann uit Bielefeld (D) leverde een heel knappe prestatie door onder deze omstandigheden 15.15 op de klok te zetten op de 4 km. Hij bleef daarmee zijn broer Tim (16.28) ruim voor. Kelly Agterberg uit Maartensdijk kwam als snelste dame over de finish in 20.04.

Coen van der Kerkhof wist zijn concurrent Nico Rielicke voor te blijven op de 1200 meter. Hij scoorde 5.22. Nico 5.36 en derde werd Friso Bruins uit Eemnes in 6.05. Enige en dus snelste meisje werd Sen Kromhout uit Giessenburg in 7.17. Er volgen nog twee strandlopen op woensdagavond. Maar eerst organiseert AV Texel op zondagochtend de Bos en Duin Zomercross. De inschrijving aan de Bakkenweg 14 begint om 10.00 uur. De loop start 10.30 uur. Jeugd 10.31 uur.