Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

De Krimstrandloop 20-8-14

Ideale omstandigheden zesde De Krimstrandloop

Het leek weer een regenachtig geheel te worden, maar gelukkig stopte de buien tijdens de inschrijving en trok het helemaal open. Het was zakkend tij en de regen had voor een prachtig hard strand gezorgd. De wind was matig en de zon kwam er weer door. In totaal deden 48 atleten mee. Klik hier voor de uitslag.

 

10 kinderen waren er aan de start voor de 1200 meter. Coen van der Kerkhof was snelste in een nieuw persoonlijk record van 4.51. Hij werd gevolgd door Lyam Binsbergen uit Zwammerdam in 5.20. Jelle Snaterse uit Ermelo kwam in 5.59 binnen en kon de bronzen plak in ontvangst nemen. Bij de meisjes was Imme van der Kerkhof eerste in 6.17. Het tweede meisje was Anna Marie Kötter uit Frankfurt in 6.53 en derde werd de driejarige Sarai Grul uit Odijk in 11.52.

Tim Kerkmann was wederom heerser op de 4 km. Hij passeerde de meet in 15.42. Snelste dame was Margreet Snaterse in 22.30. Jan Kerkmann wist de 8 km sneller te lopen dan de laatst binnenkomende van de 4 km. Hij klokte 27.48 de beste tijd van dit seizoen bij De Krimstrandloop. Claar van Houtum uit Amsterdam was de snelste dame in 44.48.

Volgende week woensdag is er laatste gelegenheid deze tijden te verbeteren. Maar eerst organiseert AVTexel de laatste Bos en Duin zomercross op zondagochtend. Inschrijven vanaf 10.00 uur bij voornoemd appartementenhotel aan de Bakkenweg 14. De start is om 10.30 uur. Jeugd die 1 of 2 km. loopt start 1 minuut later. Info Rita Dogger 313387.