Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Koninginneloop 2010

Ruben Verkaart wint Koninginneloop

Met groot gemak heeft Ruben Verkaart de overwinning, van de op vrijdag 30 april gehouden Koninginneloop in Oosterend , naar zich toe getrokken.

Het was redelijk weer, het zonnetje scheen en er stond een straffe wind. Verkaart nam na de tweede ronde de kop en stond deze niet meer af. Hij legde de 8,5 km stratenloop af in 31:49. De strijd voor de tweede plek had meer spanning. Peter ter Burg uit Julianadorp, Rink  Post uit Appelscha en Jan Zijm kwamen gebroederlijk de eerste ronden door. Maar bij de een na laatste doorkomst bleek toch dat ter Burg de beste benen had en finishte in 32:48 als tweede, gevolgd door Post, die 33:10 liet noteren. Jan Zijm kwam in 33:37 over de streep.

De vrouwen liepen 5,1 km (drie ronden) eerste werd hier Ulrike Weirich in 21:04. Bij de 3.4 km verbeterde Rob ter Burg het parcoursrecord bij de jeugd t/m 16 jaar naar 11:22. Het was in handen van Robert Bakker in 11:33. Bij de jeugd t/m 16 jr (1,7 km) ging de overwinning bij de jongens naar Hessel Arensman (5:43) en bij de meisjes naar Anna van der Duim (7:33). De jeugd t/m 9 jr liepen 1060 m. De overwinning bij de jongens ging naar Hannes Eelman (4:29) en bij de meisjes naar Margreet Boogaard (5:05). Merijn Bakker (4:02) was de beste bij de jongens 10 t/m 12 jaar en bij de meisjes werd Janine van der Vis (4:47) als eerste gehuldigd.

klik hier  voor de volledige uitslag