Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Open Texelcrosskampioenschap 2011

Jaap Witte wint Open Cross

 

De Dennen was het zondag 20 februari het strijdtoneel voor de Open Texelse Crosskampioenschappen. Jaap Witte wist met overtuiging de titel bij de mannen naar zich toe halen. De 8500 m werd afgelegd in 31:03. De winnaar sprak na afloop dat het lekker ging.

 


Bij de mannen masters was het Coen Schoonheden, met 35:09, die de titel greep. Bij de vrouwen, die 6400 m liepen, ging de titel naar Natasja van der Vis. Ze legde haar afstand af in 30:50. Bij de jeugd 12 t/m 16 jaar gingen de kampioenstitels bij de jongens naar Okke Swildens en bij de meisjes Suzanne Swildens, beiden uit Utrecht. De  jeugd t/m 9 jaar moesten een ronde van 875 m afleggen. Het snelst werd dat gedaan door Jasmijn Baptist in 4:03, gevolgd door Linsey Nagtegaal (4:40) en Marijke van der Duim (4:59).  Bij de jongens werd Aron Zeeman kampioen in 4:11, tweede werd Jarno Leijstra (4:28) en derde Tijn Zeeman (4:30).  1750 m was de afstand voor de jongens van 10 t/m 12 jaar. De beste werd hier Rik Bijpost in 7:49. Op de tweede plaats eindigde Sil van Heerwaarden en de derde plek was voor Daan Krause, die net iets eerder over de finish kwam dan Michel Lohse. Tevens werden de prijzen uitgereikt van het Bos en Duincross-competitie.  Berber van der Duim, Jasmijn Baptist, Tijn en Aron Zeeman, Sil van Heerwaarden, Rik Bijpost en Hessel Arensman werden allen gehuldigd, als eerste in hun klassement. Voor het totale klassement van de competitie klik hier.
voor de uitslag van de Open Texelscrosskampioenschappen klik hier