Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Open Texels Crosskampioenschap 2012

Jaap Witte Texels Crosskampioen

Zondag liep Jaap Witte, met het grootste gemak de 8500 m, en finishte als eerste in 30:19.
Niet veel later, 25 tel op precies te zijn, eindigde Martijn van Rijn uit Amersfoort. Eerste bij de mannen masters 40 werd Wim Opten uit Zuidlaren, hij noteerde 31:23. Jan Zijm won de titel bij de masters 50 in 35:32.
De vrouwen legden 6400 m af om te strijden voor de titels. Bij de categorie onder de 40 jaar, won Annemiek Watermulder uit Zuidlaren in 32:34 en boven de 40 jaar mocht Margot van der Ven de eerste prijs ophalen. Zij had een eindtijd van 30:33.
 
De jeugd van 13 tot en met 16 jaar liepen een rond van 2100 m. Hier werd Cor Bijpost, in 7:27, tot crosskampioen gehuldigd.
Bij de jeugd tot en met 9 jaar werden Tijn Zeeman en Sandy Nagtegaal crosskampioen en bij de leeftijdscategorie 10 t/m 12 jaar waren het Rik Bijpost en Jasmijn Baptist die de gouden medaille kregen omgehangen.
 
Na afloop werden ook de prijzen uitgereikt van de Bos en Duincrosscompetitie van het afgelopen winterseizoen. Winnaars hier waren Owen Dros, Mart Kikkert, Jesse Visser, Tijn Zeeman, Jasmijn Baptist, Berber van der Duim, Rik en Cor Bijpost.