Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Baanwedstrijd 13 september 2016

Jordy Vinke snel op atletiekbaan

uitslag nu met tussentijden!!

Dinsdagavond 13 septmeber op de atletiekbaan van AV Texel was Jordy Vinke de snelste atleet op de 5000m. Hij liep deze afstand in 17:29 wat ruim 2 minuten sneller was dan de nummer twee Coen Schoonheden. Klik hier voor de foto's gemaakt door Willem Sangers

Snelste vrouw was de Duitse Monika Fahnrich die regelmatig aan Texelse wedstrijden meedoet, zij liep 23:16.

Ondanks het hele warme weer gingen er toch 9 lopers de uitdaging aan om 12,5 rondjes op de baan te lopen. En met succes, velen gingen met een persoonlijk record tevreden weer naar huis.

 De eindtijden liepen uiteen van de snelle 17 minuten van Jordy tot net boven het half uur. Dus op alle niveaus werd er meegestreden. En na afloop gezellig napraten met een frisdrankje .

Op dinsdagavond 15 november is de volgende baanwedstrijd van AV Texel. Dan kan er gekozen worden voor de 1000 m en/of de 3000 m. Gewoon een keer meedoen en je zult zien hoe leuk het is om op de atletiekbaan een wedstrijdje te lopen.