Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Baanwedstrijd 21-3-2017

Spannende 3000m baanwedstrijd bij AV Texel.

Dinsdag 21 maart durfden een mooi clubje atleten de uitdaging aan om hun prestaties te tonen op de atletiekbaan van AV Texel.

Vooral op de 3000m werd het een spannende wedstrijd tot aan de finishlijn. De jonge Coen van de Kerkhof had de snelste eindsprint en kwam daarmee net binnen de 12 minuten binnen (11.59). Vlak daarachter was het een felle strijd tussen jong en wat ouder. Het was de 15 jarige Joshua van der Voort die in een fraai persoonlijk record (12.01) nipt won van Coen Schoonheden.

Bij de vrouwen was het Annegreet van de Vis die haar persoonlijk record aanscherpte tot 14.18. Laurien Bakker liep niet ver daarachter een nieuw clubrecord in de categorie dames 55+ (14.56).

Op de 800m-wedstrijd die voorafging aan de lange afstand, was het eveneens  Coen van de Kerkhof die met de eer ging strijken (2.38).  Ook de pas 10 jarige Widlem de Wit liep deze afstand in een keurige tijd van 3.21.

De volledige uitslag staat op de deze website

De volgende baanwedstrijd die AV Texel organiseert is op 23 mei 2017. Dat geeft voldoende tijd om te trainen om straks in het warme weer de persoonlijke records aan te kunnen scherpen.