Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 28-7-13

Goede opkomst derde zomercross.

Wel 81 lopers waren er naar de Dennen gekomen voor hun rondjes bij Bos en Duin. Waaronder veel kinderen die voor de 1000 meter gingen.

Wederom was het Cedric Kolbe uit Bottrop (4.01) die met de eer ging strijken, maar omdat hij al 13 jaar is, viel hij buiten de medailles. De organisatie raadde hem aan volgende week de 2 km loop te doen. Tweede finisher was Marvy Zijl in 4.16. Hij kreeg de gouden plak omgehangen. Het zilver was voor Milan Molema uit Nieuw Weerdinge in 4.19 en brons was voor Coen v.d. Kerkhof uit Den Burg in 4.21. Bij de meisjes wist Kim Dulfer uit Schiedam de winst op haar naam te schrijven in 4.26, tweede werd Tirzah Willebrandts uit Zwolle in 4.30 Linsey Nagtegaal uit Zuid Eierland volgde haar op de voet in 4.50.

Tijmen Schouws uit Amsterdam snelde de 2000 meter naar een mooie 9.30 en Lillian Visser uit Oudeschild werd eerste meisje op deze afstand in 11.27.

 

Pieter Dogger uit Den Burg moest de snelle Daniel Aubau uit Wiesbaden voor laten gaan op de 4,15 km. Dogger scoorde 16.17 een verbetering van zijn p.r. en Aubau 15.10. De snelste vrouw was Yvonne Vittali, terugkomend van een vervelende blessure, in 23.10. Ook zij verbeterde haar p.r.

 

Nick van der Poel uit Berkel was verreweg snelste op de 8,3 km., hij kwam binnen in 30.46, Annika Gomell uit G√∂ttingen was rapste vrouw in 35.21. De volgende loop die de atletiekvereniging organiseert is De Krimstrandloop op woensdagavond. Het is laag water, dus er worden snelle tijden verwacht. Inschrijven vanaf 19.00 uur bij het paviljoen paal 28, start 19.30 uur.