Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 4-8-13

Zonovergoten vierde zomercross

klik hier voor de uitslag      klik hier voor de foto's

 

 

De omstandigheden waren geweldig. Mede daardoor verschenen er 88 deelenemers aan de start, waaronder 22 jeugdigen voor de 1000 meter. Een gedrang van jewelste bij de start en gelukkig ging alles goed, niemand viel.

Tijn Zeeman, was veruit de snelste in 4.10. Coen van de Kerkhof was tweede in 4.19. Derde was de eveneens 9 jarige Dennie Banda uit Den Hoorn in 4.24. Deze drie negenjarige jongens lopen dus kinderen van 12 jaar er dik uit, wat nog wat beloofd voor de toekomst. Bij de meisjes ging de gouden plak naar Jasmijn Baptist in 4.29. Ze was tevreden met haar tijd, want ze had al 4 weken niet gelopen en dit was haar eerste wedstrijd sinds tijden. Anne-Marie Kötter uit Frankfurt werd tweede in 4.39 en Milou de Ruijter kon het brons ophalen.

De 2 km loop werd gewonnen door Wesley Stehr uit Emmen (9.27) en Lillian Visser uit Oudeschild (10.04) was bij de meisjes het snelst.

 

Pieter Dogger uit Den Burg wist de 4,3 km. op zijn naam te schrijven in 16.19. Tevreden over zijn tijd was hij niet, het was 3 sec. boven zijn p.r. en het kon sneller vond hij. Shannan Eijkhout uit Den Burg was snelste dame op deze afstand in 21.36.

Wim Opten uit Zuid Laren kwam op de 4,3 km als eerste door, maar in de tweede ronde moest hij behoorlijk wat prijs geven op Jan Kerkmann en Robert Bakker. Kerkmann scoorde 31.31 en Bakker 32.34 terwijl Opten uiteindelijk finishte in 34.12. Zijn vrouw Annemiek werd wel als snelste vrouw geklokt op de 8,6 km. in 41.26.

 

De volgende loop die AV Texel organiseert is De Krimstrandloop op woensdagavond. Inschrijven vanaf 19.00 uur bij strandpaviljoen paal 28. Start loop 19.30 uur.