Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 11-8-13

Prima vijfde Bos en Duin Zomercross

Tijdens de vijfde editie van de Bos en Duin Zomercrossen wierpen 82 atleten zich in de strijd , waaronder 19 kinderen die 1000 meter liepen.

Verreweg de snelste was Tijn Zeeman uit Den Burg in 4.03, Dennie Banda uit Den Hoorn was in 4.11 tweede. Hij kon net Coen v.d. Kerkhof voor blijven die er alles uit perste om een goede tijd (4.12) neer te zetten. Bij de meisjes wist Milou de Ruijter met de eer te gaan strijken. Zij liep 4.43 en bleef daarmee het tweede meisje Linsey Nagtegaal (5.00) ruim voor. Zusje Sandy Nagtegaal werd derde in 5.05. De 11-jarige Mart Kikkert ging deze keer voor de 2 km-loop. Dat hij een talent van AV Texel is blijkt wel uit zijn eerste plaats in 8.58. Kelly Agterberg uit Maartensdijk was snelste meisje in 9.03.

  

De meeste lopers gingen voor de loop van 4,3 km. De condities waren zondag niet optimaal, velen kwamen over de streep snakkend naar adem. Het leek of er te weinig zuurstof in de lucht zat. Of was het de hoge luchtvochtigheid, die roet in het eten gooide?Er waren twee lopers die uitstapten na één ronde.

Jan Kerkmann uit Bielefeld leek nergens last van te hebben en kwam in een prachtige tijd (14.32) binnen. Eerste vrouw was Christel Ravestein uit Rotterdam in 17.45.

  

Wim Opten uit Zuidlaren was in 30.43 snelste man op de 8,6 km. Tim Kerkmann werd in 32.54 keurig tweede. Een mooie prestatie leverde Suzanne van der Weide uit Den Helder, zij werd eerste vrouwin 37.04. De volgende loop die de atletiekvereniging organiseert is De Krimstrandloop op woensdagavond. Inschrijven vanaf 19.00 uur bij het paviljoen van Paal 28.

De start is om 19.30 uur en bijkomend feit is dat het dan laag water is.