Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 18-8-13

Jasmijn Baptist weer snelste meisje

Van de 18 jeugdigen, die om de eer bij de 1000 meter streden, was het Jasmijn Baptist uit Den Burg die als van ouds wist te winnen.

Zij bleef Milou de Ruijter 7 seconden voor die 4.34 scoorde. Derde werd Linsey Nagtegaal in 5.00. Bij de jongens was het een heftige strijd. Dennie Banda en Myron Focke uit Oberhausen maakten het elkaar al vaker moeilijk. Pas op de meet werd duidelijk wie de winnaar werd. Ditmaal won Focke met een neuslengteverschil in 4.07. Banda kreeg dezelfde tijd. Tijn Zeeman was in 4.13 derde. Bij de 2000 meter werd Tim van den Borne uit Oordegem (B) eerste bij de jongens (8.00), Kelley Agterberg was net als vorige week het snelste meisje in 9.14.

 

Tim Kerkmann kon zijn opponenten op de 4 km ditmaal goed voor blijven (15.40) Tweede werd Martijn van Haren in 16.12. Bij de vrouwen won Christel Ravestein in 17.51.

 

Bij de mannen over 8 km liep Maarten Jumelet uit Rotterdam een mooie race, hij klokte 30.44 en was daarmee ruim voor Martijn van Rijn uit Amersfoort die in 31.26 tweede werd. Snelste vrouw was Ramona Banda uit Den Burg in 43.47. Ze was niet zo tevreden met haar tijd, maar ze had de wedstrijd van vrijdagavond nog in de benen.

 

Woensdagavond organiseert AVTexel de zesde De Krimstrandloop. Inschrijven vanaf 19.00 uur bij strandpaviljoen paal 28 en de start is om 19.30 uur