Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 25-8-13

Goede laatste Bos en Duin Zomercross.

 

klik hier voor de foto's    klik hier  voor de uitslag

 

Een goed opkomst van 79 atleten bij de laatste Bos en Duin Zomercross. De kinderen waren goed vertegenwoordigd.

Met 32 in getal werd er fel gestreden bij de 1 en 2 km. Bij de start was het al een gedrang van jewelste. Gelukkig viel er niemand. Iedereen wilde een goede tijd lopen. En dat lukt Myron Focke uit Oberhausen weer. Met 4.06 wist hij Mart Kikkert net voor te blijven, die naar een prachtige tijd van 4.07 sprintte en daar dus tweede mee werd. Derde bij de jongens was Tijn Zeeman in 4.10. Bij de meisjes de bekende namen Jasmijn Baptist (4.23), Milou de Ruijter (4.31)en Sandy Nagtegaal (4.50) op één, twee en drie. De 2 km loop werd gewonnen door Michiel Lohse in 8.48 en bij de meisjes won Kelly Agterberg uit Maartensdijk in 9.07.

 

Jimmy Krugers had geen geduchte tegenstand op de 4 km en eindigde in 17.08 ruim voor Mathijs Duin die in 17.25 finishte. Snelste vrouw werd Laurien Bakker in 21.29. Zij finishte één seconde voor Floortje Zijm die met haar 21.30 keurig tweede werd.

 

Remko Nagtegaal besloot zijn tweede rondje kalm aan te doen, maar toen hij op het eind ingelopen werd door David Chivall uit Den Hoorn vond hij dat er nog even een schepje bovenop moest om de winst niet weg te geven. Hij had nog wat over en eindigde in 34.41, Chivall klokte 34.48. De snelste vrouw op deze afstand werd Anneke Pronk uit Den Burg in 44.33.

De laatste zomerloop is a.s. woensdagavond: De Krimstrandloop. Inschrijven vanaf 19.00 bij strandpaviljoen paal 28. Start van de loop 19.30 uur. Het vooruitzicht is goed: mooi weer en laag water