Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 13-7-14

61 Deelnemers bij eerste Bos en Duin Zomercross.

 

Ideale omstandigheden waren het tijdens de eerste van het zevental Bos en Duin Zomercrossen.

19 jeugdigen waren er aan de start gekomen van hun één en twee km. De 1000 meter was een prooi voor Dennie Banda uit Den Hoorn (4.07), hij werd op de voet gevolgd door Coen van der Kerkhof uit Den Burg in 4.09. De derde werd Tijn Zeeman in 4.22. Bij de meisjes was Imme van der Kerkhof eerste in 4.52. Twintig seconden later kwam Berber van der Duim over de meet. Zij wist nipt te winnen van Iris Baptist die in 5.23 over de streep kwam. Kwam Myron Focke uit Oberhausen na 1 km nog als tweede door, na zijn 2e ronde was hij duidelijke winnaar in 8.36. Michiel Lohse moest hem 12 seconden voor laten gaan. Eerste meisje op deze afstand was Jasmijn Baptist in 9.35

 

De 4,3 km, een echt crossparcours, had een duidelijke winnaar. Pieter Dogger uit Den Burg liep deze heuvelachtige ronde in 17.11.

De eerste dame, Jasmijn Antonissen uit Amsterdam eindigde in 22.56. Dennis Gutenstein uit Frankfurt bleef op de 8,6 km in 31.49 Lutz Lohse (33.26) ruim voor. Snelste dame over deze afstand was Silke Bink uit Breezand in 41.41.