Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 20-7-14

Suzanne v.d. Weide heel snel bij tweede Bos en Duin Zomercross.

Ondanks de lichte regen was het behoorlijk warm tijdens de tweede Bos en Duin zomercross.

Goed dat de organisatie voor water had gezorgd aan de finishlijn. Klik hier voor de uitslag

 

Bij de langste afstand waren een aantal Noordkop-atleten, die de oversteek gemaakt hadden. Suzanne v.d. Weide liep een heel snelle tijd (36.46) bij de dames, zij werd daarmee eerste. Bij de mannen was Danny Hajos ook uit Den Helder snelste in 34.31.

Hessel Arensman was veruit de rapste op de 4 km. in 16.57, Jimmy Krugers volgde na ruim een halve minuut in 17.33. Bij de dames won Laurien Bakker in 21.57.

 

De jeugd, die 1 of 2 kilometer loopt, start altijd een minuut later. Tijmen Schouws uit Amsterdam won in 8.05 de 2km-loop. Snelste meisje was Annika Schröder uit Wuppertal (D) in 10.34.

Er is altijd strijd tussen Dennie Banda en Coen v.d. Kerkhof op de 1 km. Vandaag trok Dennie aan het langste eind in 4.03, Coen eindigde in 4.05. Knap derde was Tijn Zeeman in 4.23. Lyone Boer uit Wildervank was eerste meisje in 4.36. Zij werd gevolgd door Simone Schouws (4.54) en Berber van der Duim (5.01).

 

De volgende loop die de atletiekvereniging organiseert is De Krimstrandloop op woensdagavond bij paal 28 in De Cocksdorp. Inschrijven vanaf 19.00 uur bij het paviljoen. Start 19.30 uur. Info Rita Dogger 313387.  )Het is om 17:00 uur hoogwater en daarna afnemend tij.)