Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 27-7-14

Grote deelname derde Bos en Duin Zomercross

 

De teller bleef staan op 114. Zoveel atleten verschenen aan de start bij de derde Bos en Duin Zomercross. De weersomstandigheden waren daarbij ook nogeens ook ideaal. Klik hier voor de uitslag

24 kinderen waren er voor de loop over 1 kilometer. Dennie Banda en Coen van der Kerkhof streden zoals gewoonlijk om de eerste plek. Ze eindigden in dezelfde tijd van 3.56, maar Dennie was met een neuslengte eerder. De derde die over de meet kwam was Nico Rielicke uit Schwabenheim (D). Het eerste meisje over deze afstand was Simone Schouws uit Amsterdam in 4.51. Tweede meisje werd Julia Him in 4.53 en op de derde plaats eindigde Imme van der Kerkhof in 5.01. De oudere jeugd loopt de ronde van 1 km. twee keer. Net als vorige week won Tijmen Schouws (7.59) voor Wesley Stehr (8.43). Het eerste meisje was Linsey Nagtegaal uit De Cocksdorp in 10.26. Voor de langere afstanden was er een flinke groep atleten uit Den Helder naar Texel gekomen. Zij liepen voor in het veld en scoorden uitstekend. Op de 4,3 km was het de 15-jarige Sem Jongewaard die in 16.27 met de eer ging strijken. Hij bleef AVTexel–atleet Axel Garritsen (17.05) ruim voor. Nathalie van Veen uit Utrecht won in 19.28 bij de dames. Lutz Lohse liep bij de doorkomst van 4,3 km nog op kop. Toch moest hij de Helderse Luca Asorgia op de 8,6 km voor laten gaan. Asorgia eindigde in 32.44, Lohse klokte 33.14. Snelste dame op deze afstand was Miriam Schröder uit Munster in 35.45.   De volgende loop die AV Texel organiseert is De Krimstrandloop op woensdagavond. Het is laag water dus als het weer ook mee werkt zijn de omstandigheden goed. Vanaf 18.45 uur inschrijven bij paviljoen paal 28, de start is om 19.30 uur. Info Rita Dogger 313387.