Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 3-8-14

Bos en Duin Zomercross populair bij de lopers.

Dat de zondagloop van AV Texel in smaak valt bij hardlopend Nederland, bleek uit het feit dat  96 lopers waren komen opdraven. Bij de jeugd over 1 km, liepen 24 toekomstige talenten. De jury had de handen vol om alle gefinishte kinderen op volgorde te houden zodat de tijden bij de juiste loper terecht kwamen. Klik hier voor de uitslag

Snelste jongen op deze afstand was Dennie Banda uit Den Hoorn in 3.58. Nico Rielicke werd tweede in 4.07 en Tijn Zeeman legde beslag op de derde plaats in 4.20. Majken Lubbert uit Hamburg was eerste meisje in 4.40, Sina Rielicke uit Schwabenheim werd tweede in 4.51 en Maartje Roosenschoon uit Eersel mocht met haar 4.52 de bronzen plak in ontvangst nemen. De 2 km loop werd gewonnen door Wesley Stehr uit Emmen in 8.36. Snelste meisje was Selena Sisti uit Italië in 10.53.

 

Luuk Wijering uit Nijmegen maakte een snelle ronde van de 4,3 km Hij wist met 15.43 de winst op zijn naam te schrijven. Floor ter Burg uit Wieringerwaard was met haar 20.11 de snelste dame. Stefan Hinze uit Katzenbach (D) (32.46) was op de 8,6 km. een halve minuut sneller dan de nummer twee Iwan Breton uit Driebergen (33.14). Anita Klein uit Odoorn finishte in 44.13 en was daarmee de snelste dame over deze afstand.

 

De volgende loop die AV Texel organiseert is De Krimstrandloop op woensdagavond. Inschrijven vanaf 18.45 uur bij paviljoen paal 28 in De Cocksdorp. Het wordt een echte strandloop voor "watjes" want het is om 14:30 hoog water. Dus om 19:30 uur, de start,  een prachtig breed strand om je weg te vinden! Info. Rita Dogger 313387.