Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 24-8-14

Fijn loopweer tijdens laatste Bos en Duin Zomercross.  

73 atleten deden mee aan de laatste Bos en Duin Zomercross. Voor de 1000 meter kwamen er 17 atleetjes aan de start. Klik hier voor de foto's

Dennie Banda had nauwelijks concurrentie en won in 3.59. De tweede jongen die over de meet kwam was Nathan Grul uit Odijk in 5.15, wiens broer Aaron derde werd in 5.39. Snelste meisje op deze afstand was Kim Dulfer uit Schiedam in 4.49. Imme van der Kerkhof zat niet ver achter haar en eindigde in 4.57. De bronzen plak was voor Iris Baptist in 5.06.

Coen van der Kerkhof deed voor het eerst mee aan de 2 km-loop. Hij was meteen onverslaanbaar voor Mart Kikkert, Jarne Kompier en Viggo van der Kooi. Coen klokte 8.36. De laatste drie voerden een felle strijd om de tweede plaats. Mart Kikkert trok aan het langste eind en finishte in 9.23.

De 4 km-loop was een prooi voor Axel Garritsen die de hele zomer steeds nieuwe persoonlijke records loopt. Hij zette 16.50 op de klok en eindigde daarmee voor Pieter Krugers (18.13) die ook een nieuw p.r. liep en daarmee zeer tevreden was. Snelste dame werd Laurien Bakker in 21.58.

Jan Kerkmann uit Bielefeld is niet te verslaan op de 8 km. Hij was met zijn 30.57 supersnel. Suzanne van der Weide uit Den Helder werd met 36.08 snelste dame. De volgende loop die de atletiekvereniging organiseert is de laatste De Krimstrandloop op woensdagavond. Inschrijven vanaf 18.45 uur bij het paviljoen van paal 28. De loop begint om 19.30 uur. Kinderen één minuut later. Info. Rita Dogger 313387.