Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 2-8-15

Daan Vlaming snelste bij Bos en Duin Zomercross

 

 

Klik hier voor de foto's gemaakt door Willem Sangers en Dick van der Weide

 

In 4.18 kwam Daan Vlaming uit Oosterend over de meet na 1000 meter. Hij wist net Houke Hoeksema uit Duisburg ( 4.20) voor te blijven. Max Coolen uit Hilversum (4.47) mocht naar voren komen om de bronzen plak op te halen. Bij de meisjes was het ook een spannende strijd om de gouden medaille. Julia Him uit Lux (D) (4.26) was Fenna Schneider uit Uithoorn nipt voor (4.29). De derde prijs was voor Sofie Vlaming uit Oosterend in 4.30

.

Een ware sprint moest uitslag geven aan de 2 km-loop. Coen van der Kerkhof uit Den Burg bleef Myron Focke  uit Oberhausen met zijn 8.18 twee seconden voor. Het snelste meisje op deze afstand was Majken Luebbert uit  Hamburg in 10.18.

Danny Binnendijk uit Bodegraven was ruim de snelste op de 4 km, hij liep 15.14  en was bijna een minuut eerder binnen dan Bennie Muller uit Zegveld. Debora Diawuoh uit De Cocksdorp was de snelste vrouwin 18.23. Lutz Lohse had weinig concurrentie op de 8 km. Hij zette een keurige 32.24 op de klok. Suzanne v.d. Weide uit Den Helder was wederom snelste dame met haar 36.27.  In totaal waren er 105 deelnemers.

De volgende loop die AV Texel organiseert is De Krimstrandloop op woensdagavond, met laag water. De start is om 19.30 uur. Inschrijven kan vanaf 18.45 uur bij het paviljoen van paal 28. Info Rita Dogger (tel. 313387)