Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 9-8-15

Goede opkomst 5e Bos en Duin Zomercross

Ondanks dat er een flinke groep atleten naar de Halve marathon van Vlieland was, kon de organisatie van de Bos en Duin-Zomercross 90 deelnemers verwelkomen.

11 deelnemers waren er voor de 1000 meter. Friso Bruins uit Eemnes was met 4.28 de snelste. Hij bleef Daan Vlaming uit Oosterend zeven seconden voor. Vincent de Leeuw uit Alkmaar mocht de bronzen plak ophalen voor zijn 4.37. Het snelste meisje op deze afstand was Maartje Roosenschoon uit Eersel in 4.40, zij werd gevolgd door Sofie Vlaming in 4.54. Imme v.d. Kerkhof uit Den Burg bereikte als derde meisje de finish in 4.58.

Op de 2 km. was er een mooie strijd gaande tussen Coen v.d. Kerkhof en Daan Roosenschoon. Na de eerste ronde kwamen ze nog samen door, maar na 2 km. had Daan (8.00) toch iets meer over en wist hij Coen 11 seconden voor te blijven. Bij de meisjes was Majken Luebbert uit Hamburg wederom eerste in 10.00.

Tim Kerkmann uit Bielefeld was ruimschoots eerste op de 4 km-loop. Hij zette 15.43 op de klok. Nathalie van Veen uit Pijnacker was met haar 19.09 snelste dame.

Jan Kerkmann scoorde een heel snelle tijd op de 8 km. Met 29.47 bleef hij iedereen ver voor. De nummer twee Danny Hajos uit Den Helder volgde pas na vier minuten in 33.44. Linda van Vliet uit Nijmegen ging als eerste dame over de meet in 37.25.

De volgende loop is De Krimstrandloop op woensdagavond met opkomend water. Inschrijven vanaf 18.45 uur bij het paviljoen van paal 28. Start 19.30 uur. Info Rita Dogger 313387.