Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 16-8-15

Goede belangstelling 6e Bos en Duin Zomercross 

DSC 9882De meeste deelnemers vonden het warm in de Dennen op zondagochtend. Er waren verschillende lopers die zich hadden ingeschreven voor 8 km en die na één ronde uitstapten.

Voor Jordy Vinke uit Oudeschild was langste afstand geen enkel probleem. Hij finishte in 31.15 op een keurige eerste plaats. Hanna van Loo uit Groningen was de snelste vrouw in 39.44. Klik hier voor de foto's gemaakt door Willem Sangers

Op de 4 km. was er een strijd tussen de gebroeders Kerkmann uit Bielefeld en Martijn van Haren uit Den Burg. Jan Kerkmann wist in 14.21 over de meet te komen en Martijn en Tim ontliepen elkaar maar zeven seconden (15.16 en 15.23).

14 jeugdigen stonden er aan de start van de 1000 meter. Nico Rielicke uit Schwabenheim was met 4.02 de snelste. Marcel Denzer uit Katzenbach mocht de zilveren plak ophalen (4.36) en Max Kirchhoff uit Sauerlach scoorde met 4.58 de derde plek. Veerle van Erp uit Eersel was heel rap met haar 4.05, zij eindigde hiermee voor de nummers twee en drie bij de jongens. Ook Maartje Roosenschoon uit Eersel zette een knappe prestatie neer (4.16) En Lotte Kirchhoff was met haar 4.17 derde meisje.

Daan Roosenschoon had er geen enkele moeite mee de 2 km te winnen in 8.07. Hij bleef Jan Hinderink uit Velsen ruim 40 seconden voor. Snelste meisje op deze afstand was Mella v.d. Leije uit Rotterdam in 10.04. De volgende loop die AV Texel organiseert is De Krimstrandloop op woensdagavond. Inschrijven vanaf 18.45 uur bij het paviljoen van paal 28. Start loop 19.30 uur. Info Rita Dogger 313387.