Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 23-8-15

Martijn van Haren wint laatste cross

Met zijn eindtijd van 33.46 was hij lang niet tevreden, toch was Martijn van Haren uit Den Burg  verreweg de snelste bij de laatste Bos en Duin Zomercross. De tweede finisher, Cor Bos uit Geleen kwam ruim een minuut later binnen in 35.07. Snelste vrouw op deze afstand was Linda Tolsma uit Halsteren in 40.24. Menno Munster uit Alkmaar kon de 4,3 km op zijn naam schrijven in 15.57. Hij bleef Axel Garritsen uit Den Burg een halve minuut voor, hij zette 16.33 op de klok. Margot van der Ven uit Den Burg was snelste vrouw in 19.23.

Coen van der Kerkhof uit Den Burg was enige deelnemer op de 2 km-loop. Hij had een prima tijd 8.29, maar met tegenstand gaat hij zeker sneller. Er waren 11 deelnemers bij de 1000 meter. Nico Rielicke uit Schwabenheim die de vorige edities ook al in de prijzen viel werd nu eerste in 4.02, Daan Vlaming uit Oosterend werd tweede in 4.19. Hij kwam tegelijk binnen met het eerste meisje Alma Broere uit Mechelen. Derde jongen was Jochen Hamming uit Halsteren in 4.44. Sofie Vlaming uit Oosterend kon haar zilveren plak halen voor haar 4.48. Ze was een neuslengte voor Imme van der Kerkhof uit Den Burg die in dezelfde tijd binnenkwam.

Aanstaande woensdag is De laatste Krimstrandloop met opkomend water. Inschrijven kan vanaf 18.45 uur bij het paviljoen van paal 28. De start is om 19.30 uur. Info Rita Dogger 313387.