Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duinzomercross 10-7-16

Eerste Bos en Duinzomercross 2016

Onder prima omstandigheden, niet te veel zon en weinig voelbare wind, vond de eerste zomercross plaats. 52 Deelnemers waren naar de Dennen gekomen voor hun rondjes op onverhard parcours. Klik hier voor de foto's gemaakt door Willem Sangers

Bij de jeugd over 1 km. was Imke Witte uit Delft met haar 5.39 snelste loper. 3 Seconden na haar volgde Imme van der Kerkhof uit Den Burg en Tess van der Kerkhof was met 6.00 derde meisje. Snelste jongen was Bram v.d Braak uit Vaassen in 5.54. De zilveren plak ging naar Daan Aberson uit Den Burg in 6.53 en derde werd Jannik Rudloff uit Mosbach (D) in 7.35. Op de 2 km. was er een mooie sprint om de eerste plek. Annika Schroeder uit Wuppertal (D) en Jonas Rudloff kwamen beiden in 9.50 in dezelfde tijd over de meet. Jaane de Kort  uit Kasterlee (D) (20.21) en Anders van Riessen uit Enschede (17.06) werden beiden eerste over 4,3 km. De 8,3 km was een prooi voor Jos Hoogeboom uit Warmenhuizen in 34.05 Snelste en enige dame op deze afstand was Miranda Witte uit Delft in 54.45. De volgende loop die de atletiekvereniging organiseert is op woensdagavond De Krimstrandloop. Het is dan laag water. Inschrijven vanaf 19.00 uur bij het paviljoen van paal 28 aan De Krimweg. De start van de loop is om 19.30 uur.