Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duinzomercross 31-7-16

Grote opkomst vierde Bos en Duin Zomercross

Met grote voorsprong zette Jordi Vinke uit Oudeschild de vierde Bos en Duin Zomercross op zijn naam. Met 31:16 min. was een zeer scherpe tijd en hij bleef daarmee zijn directe opponent  Luc Breton uit Driebergen ruim twee minuten voor. Snelste vrouw over de 8 km was Anja Kankelfitz-Bund uit Brühl (D) in 42:46. Bij de jeugd voor de 1 en 2 km stonden 31 snelle jongens en meiden aan de start. Op de 1 km was Ties Knoester uit Knegsel de snelste in 4:18. De zilveren medaille was voor Hessel Oswald uit Harlingen in 4:21. Hij drukte net iets eerder zijn borst over de streep dan Max Coolen uit Hilversum. Max scoorde dezelfde tijd en kreeg brons. Bij de meisjes mocht Julia Him uit Luxemburg de gouden plak in ontvangst nemen voor haar 4:28. Tweede meisje was Esmee Ellen uit Den Burg in 4:34 en haar zusje Kely was derde in 4:37. Op de 2 km-loop was een felle sprint nodig om uit te maken wie de winst pakte. Met een neuslengte voorsprong won Florian Slomke uit Ratingen (D) in 8:26 voor Myron Focke uit Oberhausen. Het snelste meisje over 2 km was Marjet Ruiter uit Sneek in 9:52. De 4 km werd gewonnen door Stefan Hinze uit Katzenbach (D) in 14:45. Snelste vrouw was Christel Ravesteijn uit Rotterdam in 18:47. De volgende loop die AV Texel organiseert is De Krimstrandloop op woensdagavond. Dit keer is het weer hoog water. Inschrijven vanaf 18.45 uur bij het paviljoen van paal 28 aan de Krimweg. Start 19.30 uur.