Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duinzomercross 7-8-16

Goed loopweer bij de vijde Bos en Duin Zomercross

De omstandigheden waren prima in de Dennen op zondagochtend. Van de pittige wind was nauwelijks iets te merken. Het parcours lag er goed bij, veelal bospaden met een enkele heuvel er in. Bij de 8 m was Jan Kerkmann uit Bielefeld snelste in 30:09 min. Hij bleef Stefan Hinze uit Katzenbach (30:57) en Jordi Vinke uit Oudeschild (31:02) voor.  Klik hier voor de foto's gemaakt door Willem Sangers De vrouw die als eerste over de finish kwam was Margot van der Ven uit Den Burg in 40:09. Bij de 4 km was Tim Kerkmann de snelste in 15:47, eerste vrouw was Felicitas Viellaber uit Duitsland in 17.09.

21 kinderen stonden er aan de start voor hun 1 en 2 km. Lucas Middelhoven uit Ede was eerste op de 1 km. in 4:28. Hij werd gevolgd door Max Coolen uit Hilversum in 4:42 en Julian Bruins uit Eemnes kreeg het brons voor 4:48. Bij de meisjes was het Esmee Ellen uit Den Burg die als eerste over de meet ging in 4:36. Tweede meisje was Simone Schouws uit Amsterdam in 4:41 en derde werd Imme v.d. Kerkhof uit Den Burg in 4:43.

De 2 km. werd gewonnen door Friso Bruins uit Eemnes in 8:58, bij de meisjes won Meijs Pool uit Amsterdam in 10:45. Julia Him uit Lux (D) kwam weliswaar als eerste binnen, maar zij vertelde eerlijk dat ze fout gelopen was en niet de goede afstand gelopen had. Zij kreeg daarvoor een troostmedaille. . De volgende loop die AV Texel organiseert is De Krimstrandloop op woensdagavond bij paal 28. Het si laag water dit keer. Inschrijven vanaf 19.00 uur op het terras van het paviljoen. De start is om 19.30 uur. De jeugd 1 minuut later.