Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duinzomercross 14-8-16

Binnendijk winnaar Bos en Duin Zomercross

De zomercrossloop had concurrentie van de Halve Marathon van ons buureiland Vlieland. Een groep van AV Texel had de oversteek gemaakt om daar hun kilometers te lopen. Desondanks toch een goede opkomst in de Dennen van 73 deelnemers.

Danny Binnendijk uit Bodegraven wist weg met zijn 8 km. Hij finishte in 31:41 min. Hij werd gevolgd door Edwin Veenstra uit Enschede in 32:03 en derde werd Tim Kerkmann uit Bielefeld in 32:06. Margot van der Ven uit Den Burg was wederom snelste vrouw in 39:34.

De 4 km werd een gewonnen door Jan Kerkmann uit Bielefeld in 14:37. Marlies Hurkmans uit Castricum werd in 19:54 eerste bij de vrouwen. De 2 km werd gewonnen door Paulien Idema uit Mijdrecht 8:57 en snelste bij de jongens op deze afstand was Teun Nieuwenhuis uit Zwolle in 9:18.

Om de eerste en tweede plek over 1 km werd flink gestreden. Een ware sprint was nodig om de winnaar te bepalen. Milan Veenstra uit Enschede trok aan het langste eind in 4:13. Lyam Binsbergen uit Zwammerdam kwam een neuslengte later in 4:14. Peter Idema uit Mijdrecht mocht het brons op halen voor zijn 4:27. Bij de meisjes was het goud voor Megan Havik uit Den Burg (4:35). Sofie Vlaming uit Oosterend kreeg de zilveren medaille (4:50) en Xena Post uit Bergschenhoek werd derde in 5:12.  De volgende loop die AV Texel organiseert is De Krimstrandloop op woensdagavond bij paal 28. Inschrijven vanaf 19.00 uur op het terras van het paviljoen. De loop start om 19.30 uur, de jeugd 1 minuut later. Dit keer is het hoog water