Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duinzomercross 21-8-16

Axel Garritsen snelste op 4 km bij Zomercross

De weersomstandigheden leken zich niet goed aan te zien in de vroege zondagochtend. Waarschijnlijk heeft dat een aantal lopers thuisgehouden. Axel Garritsen uit Den Burg snelde in 16:09 min. naar de overwinning op de 4 km. Hij bleef daarbij Chris Nieuwenhuis uit Zwolle 2:30 min voor.  Klik hier voor de foto's gemaakt door Willem Sangers

De snelste vrouw was Laurien Bakker uit Den Burg in 24:7. Op de 8 km. was Ton Hettema uit Rotterdam in 32:04 heer en meester, zijn opponent John Aalbers uit Nijmegen volgde op 47 seconden. De snelste vrouw was Kerstin Detemple uit Aschaffenburg (D) in 49:35.

Bij de jeugd t/m 12 jaar over 1 km. was er een leuke strijd. Maartje Rooseschoon uit Eersel trok aan het langste in 4:23. Indy Faassen uit Biddinghuizen volgde haar op 4 sec. en Megan Havik uit Den Burg werd met haar 4:49 derde meisje. De rapste jongen was  Jelle Blaeser uit Bolsward in 4:29. Bas Buurkes uit Nijmegen (4:49) mocht de zilveren plak halen. En Thijs Blaeser won met 6:29 de bronzen medaille. Een heel snelle wedstrijd over 2 km. liep Daan Roosenschoon uit Eersel. De 7:43 van hem is een echte toptijd. De volgende loop die de atletiekvereniging organiseert is de laatste De Krimstrandloop op woensdagavond. Inschrijven vanaf 19.00 uur op het terras van paviljoen paal 28 aan de Krimweg. de Start is om 19:30 uur.