Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 12-7-15

Succesvolle eerste Bos en Duin Zomercross

Een drukte van jewelste in het Dennenbos nabij Westerslag. 95 atleten streden om de ereplaatsen bij eerste zomercross. Een gevarieerd parcours met een pittig heuveltje er in door het Dennenbos nabij Westerslag. Klik hier voor de foto's gemaakt door Willem Sangers

 

16 kinderen stonden aan de start van de 1 km-loop. Tijn Zeeman uit Den Burg mocht de gouden medaille ophalen voor zijn 4.11, tweede werd Rens Gosselink uit Ahaus Alstätte (D) in 4.14 en Daan Vlaming uit Oosterend was in 4.38 de derde bij de jongens onder 13 jaar. Bij de meisjes won Annemarie Gosselink in 4.32, zij werd gevolgd door Imme van der Kerkhof uit Den Burg in 4.53. Het derde meisje was Berber van der Duim uit Den Hoorn in 5.21. De 2 km loop was een prooi voor Myron Focke  uit Oberhausen in 8.23, hij wist in een mooie sprint Casper Peterse uit Alkmaar nipt te verslaan. Het eerste meisje op deze afstand werd Marjet Ruiter uit Sneek in 9.49.

39 Deelnemers deden er mee aan de 4 km. Martijn van Haren uit Den Burg was verreweg de snelste in 15.24. Pas na anderhalve minuut finishte de nummer twee, Emiel Rombouts uit Hengelo, in 16.53. Snelste dame op deze afstand was Anke Tuinman uit Alstätte in 21.12.

Op de 8 km was het ook duidelijk. Danny Hajos uit Den Helder liep een prachtige race en finishte in 34.46 als eerste. Klaas Compagner uit Nieuw Leusen volgde hem op ruime afstand in 35.38. Ook bij de dames werd het een Helderse overwinning: Suzanne van der Weide liep in een mooie stijl naar 36.53.

De volgende loop die de Atletiekvereniging Texel organiseert is a.s. woensdag De Krimstrandloop. Inschrijven vanaf 19.00 uur bij het paviljoen van paal 28. De start is om 19.30 uur. Info Rita Dogger (313387).