Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 21-8-11

klik hier voor de fotoreportage. Klik hier voor de uitslag

uitslag van en de Zomercompetitie volgt nog

Gebroeders Kerkmann maken favoriet rol waar

Ze lopen als een trein, de broers Kerkmann uit Bielefeld (D). Tim wist met 14:45 ruimschoots eerste te worden op de 4150 m van de laatste zomercross bij Bos en Duin. Krijn Schagen uit Castricum werd no 2 in 15:39. Eerste vrouw werd Margot van der Ven in 19:29.

De zestienjarige Jan Kerkmann liep over de 8300 m een knappe tijd 30:28. Coen Schoonheden liep ook een goede race in finishte in 33:31 als tweede. Ylona Kruis uit Ysbrechtum was een zeer snelle vrouw. In een prachtige stijl kwam zij in 35:17 over de finish.

Wel 30 jeugdige lopers waren naar De Dennen gekomen voor hun ronde van ruim een kilometer. Voor sommigen was hun prestatie nog belangrijk voor het zomerklassement. Er werd dan ook flink gesprint voor een goede eindtijd. Sil van Heerwaarden was weer terug van vakantie, wist meteen weer de dagzege te behalen in 4:14, net voor Jasmijn Baptist, die 4:18 klokte. Mart Kikkert met 4:23 en Jarne Kompier 4:29 werden keurige tweede en derde. Bij de meisjes werd Milou de Ruijter met 4:33 tweede en Linsey Nagtegaal kon voor de bronzen medaille naar voren komen. Haar eindtijd was 4:47.

Op zondag 16 oktober is de eerste loop van de Bos en Duin Crosscompetitie.    

.