Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 2-9-12

Laatste zomerloop succesvol

Klik hier voor de fotoreportage klik hier voor de uitslag

Prima loopweer was het afgelopen zondagochtend en er kwamen dan ook 65 deelnemers naar Bos en Duin om zich in te schrijven voor de laatste zomercross van dit seizoen.

Bij de jongens over 1000 meter is er altijd een mooie strijd gaande. Dan wint de één, dan gaat de overwinning naar de ander. Michiel Lohse wist vandaag de gouden plak te bemachtigen in 4:11. Mart Kikkert werd tweede in 4:14 en Tijn Zeeman in 4:16 derde. Bij de meisjes is het een uitgemaakte zaak. Als Jasmijn Baptist aan de start verschijnt, wordt zij eerste. En dat was zondag ook weer zo. In een mooie 4:26 snelde zij over de meet. Linsey Nagtegaal was keurig tweede in 4:55 en Berber van der Duim pakte met 5:13 het brons.

De 4150 meter werd het snlets afgelegd door Pieter Dogger in 15:52 en eerste vrouw over deze afstand was Margot van der Ven in 18:32. Lutz Lohse snelde in 31:36 over de 8300 meter en bleef zijn opponent Coen Schoonheden daarmee ruim een minuut voor (32:38). De eerste vrouw was Suzanne van der Weide uit Den Helder in 35:59.