Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 12-8-12

Ondanks dat er veel leden van AV Texel naar Vlieland waren om daar de halve marathon of een kortere afstand te lopen waren er 81 deelnemers bij de vierde editie van de Bos en Duin Zomercross. (link naar de uitslag)

De omstandigheden waren dan ook prima te noemen. Weinig wind en een lekker zonnetje dooor het bos maakten dat het aangenaam toeven was in de Dennen.

Michiel Lohse was snelste jongen over de 1000 meter in 4:10, Tijn Zeeman volgde na 3 seconden en Myron Focke uit Oberhausen was derde in 4:16. Eerste meisje was Linda Bakker in 5:39, tweede was Manon Visser in 6:02 en Brenda Bakker kwam als derde meisje over de streep in 6:16.

Omdat alle snelle jongens of op vakantie waren of verstek lieten gaan, kon de 16-jarige Axel Garritsen nu eens de eerste plek op de 4150 meter veroveren in 17:47. Eerste vrouw was Margot van der Ven in 18:45. De 8,3 km werd het snelst algelegd door Lutz Lohse in 32:46. Suzanne van der Weide uit Den Helder was eerste vrouw in 35:46.