Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 31-7-11

klik hier voor de fotoreportage       klik hier voor de uitslag

Goede bezochte vierde Bos en Duin Zomercross

Dit keer was er geen klagen over de weersomstandigheden bij de vierde Bos en Duin Zomercross. Voor sommigen was het de kennismaking met een weinig vlak terrein en dat valt weleens niet mee. Over het algemeen wordt het een mooie parcours gevonden.Het blijft natuurlijk wel een cross

Bij de meisjes over 1035 meter was Nikky Douma uit Oosterend verreweg het snelst. Zij kwam in 4:17 binnen, gevolgd door Linsey Nagtegaal in 4:35. Bij de jongens over deze afstand ging de strijd tussen Rik Bijpost, Marvy Zijl, Mart Kikkert en Aron Zeeman. Ze kwamen alle vier vlak na elkaar binnen, maar het was Rik Bijpost die het snelst was in 4:10. Aron viel net buiten de medailles, maar is weer op de weg terug. Mart Kikkert werd derde in 4:15.

Rob ter Burg was heer en meester op de 4150 m. Hij kwam bijna twee minuten voor de nummer twee Jasper Koopman uit Utrecht binnen 14:43. Snelste Texelaar was Nico Kikkert in 17:04. Shannan Eijkhout was de rapste bij de vrouwen in 21:15.

Stefan Hinze uit Duitsland wist de 8300 m op zijn naam te schrijven in 29:57. Margot van der Ven was wederom eerste vrouw in 38:02. De volgende loop is op woensdagavond De Krimstrandloop. Inschrijven vanaf 18.45 uur bij het paviljoen van Paal 28. Start om 19:30 uur.