Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 14-8-11

Eindelijk zomersweer bij 6e zomercross

klik hier voor de uitslag

Veel atleten van de Atletiekvereniging Texel waren naar Vlieland om de halve marathon of 10 km te lopen. Dus het viel niet tegen dat er 84 lopers in de Dennen vielen te begroeten.

Bij de jongens over 1035 meter was Michiel Lohse de snelste, hij bleef Mart Kikkert ruim voor. Siebe Draaisma uit Rosmalen legde beslag op de bronzen plak. Bij de meisjes was Milou de Ruijter uit Den Hoorn Nikky Douma uit Oosterend te snel af. Catharina Chulick uit Overijse (B) was nipt derde.

Jan Kerkmann uit Bielefeld was oppermachtig op de 4150 m. in 15:02. Tweede en snelste Texelaar was David van Logchem uit Oudeschild in 16:40. Het één na oudste lid van de vereniging, Andri Binsbergen (76), was heel blij met zijn seizoensbeste tijd van 23:52. Eerste vrouw op deze afstand was Nathalie van Veen uit Utrecht in 19:05, Tryntsje Postma was snelste Texelse in 22:16.

Bij de 8300 m was het ook een uitgemaakte zaak wie eerste werd. Tim Kerkmann uit Bielefeld bleef Jan Zijm ruim twee minuten voor. Hij finishte in 31:53 tegen Jan in 33:58. Wel moet erbij gezegd worden dat het leeftijdverschil van 38 jaar veel verklaart. Snelste vrouw was Margot van der Ven in 38:05, het gat met Natascha van der Vis bedroeg 22 seconden. De volgende loop is De Krimstrandloop a.s. woensdag bij paal 28. Inschrijving vanaf 18.45uur, de start vindt om 19.30 uur plaats.