Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duin Zomercross 21-7-13

Warme tweede Bos en Duin Zomercross

Verschillende lopers die zich ingeschreven hadden voor 8,3 km (2 ronden van 4,15 km) stapten na één ronde uit. Het was erg warm in de Dennen en als reden werd opgegeven dat ze veelal te snel begonnen waren en de tweede ronde niet meer zagen zitten.

Voor Timm Eberwein uit Kassel (D) was deze afstand geen enkel probleem want hij wist in 31.21 te finishen, een keurige tijd gezien de omstandigheden. Tweede was Adriaan Huisman uit Oosterwolde die 33.16 nodig had. Snelste vrouw werd Claudia Geldermans uit Den Helder in 39.24.

  

De 49-jarige Stefan Hinze uit Dannenfeld (D) was het rapst op de 4,15 km. Hij eindigde in 14.19, en bleef daarmee Rob ter Burg, ( die zaterdag nog meedeed aan de NK 800 meter) 17 seconden voor. Ramona Banda uit Den Burg was met 20.31 eerste vrouw.

 

Jelle van der Duim was heer en meester op de wedstrijd over 2 km. Hij wist zijn p.r. van vorige week met 2 seconden te benaderen. Hij eindigde nu in 7.11 De tweede werd Tijmen Schouws uit Amsterdam in 8.47. Snelste meisje was Lillian Visser uit Oudeschild in 10.31.

 

19 kinderen kwamen aan de start voor hun 1000 meter. Prachtig te zien hoe fanatiek sommigen hun best doen er een mooie tijd uit te persen.

Snelste was Cedric Kolbe, hij wist in 4.02 te finishen terwijl Marvy Zijl uit Voorschoten 10 sec. meer nodig had. Derde werd Tijn Zeeman in 4.13. Eerste meisje werd Tess Hille uit Brandevoort in 4.30. De zilveren plak was voor Kim Dulfer uit Schiedam in 4.38 en Linsey Nagtegaal uit De Cocksdorp kon het brons ophalen (4.54) In totaal kwamen 78 deelnemers aan de start.

  

De volgende loop georganiseerd door de atletiekvereniging is a.s. woensdag de Krimstrandloop bij paal 28. Vanaf 19.00 uur inschrijven bij het paviljoen, de start is om 19.30 uur. Info Rita Dogger 313387