Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duincross 1-11-15

Goede omstandigheden tweede Bos en Duincross. 

DSC 0960

 

een fotoimpressie gemaakt door Bonita Witte en Willem Sangers.

Klik hier voor de foto's

 

Ideaal loopweer was het op zondagochtend in de Dennen. Er werden dan ook veel nieuwe persoonlijke records gelopen. Een aantal “start-to-runners” meldde zich voor de eerste keer bij een loopwedstrijd.

 

 

Bij de jeugd t/m 12 jaar kwamen er elf atleten aan de start. Berber van der Duim was in 4.20 keurig eerste. Zij werd gevolgd door Tess van der Kerkhof en Esmee Ellen beiden in 4.25. Opvallend was dat de vijfde binnenkomende de eerste bij de jongens was: Joël Nooij was in 5.32 koploper, Aron Bakker volgde op de voet in 5.33, Daan Aberson was met zijn 6.18 derde bij de jongens over 1000 meter. Er waren persoonlijk records voor Pien Eelman, Berber van der Duim, Tess van der Kerkhof en Esmee Ellen.

Bij de 1700 meter voor de D-jeugd was Dennie Banda in 6.06 zijn neefje Coen van der Kerkhof (6.16) net te snel af. Tijn Zeeman liep een nieuw persoonlijk record van 6.45. 

Ook bij de 2935 was de eerst binnenkomende een vrouw. Marieke Jonker uit Haarlem scoorde 12.42. Pieter Dogger uit Den Burg was met zijn 12.51 eerste man. Piet Kooij uit De Cocksdorp liep een nieuwe persoonlijke toptijd van 15.57 een verbetering met 42 seconden!

De 5870 meter was een prooi voor Axel Garritsen uit Den Burg in 23.36, ook hij had een nieuw p.r. Margot van der Ven was met haar 28.16 eerste vrouw. Er waren verder nog persoonlijke records voor Cees Timmer en Judith van Bleijswijk.

De snelste loper op de langste afstand (8805 meter) was Patrick Witte uit Ede in 34.40. Linda Tolsma uit Halsteren was snelste vrouw in 40.41. Over 14 dagen op zondag 15 november is de derde Bosen Duincross.