Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duincross 12-2-17

Sprookjesachtige boscross

 

De sneeuwval van de nacht van zaterdag op zondag zorgde er voor dat het rondje dat AV Texel  had uitgezet allemaal kerstkaartplaatjes opleverde. De organisatie raadde dan ook aan vooral te genieten en niet voor een snelle tijd te gaan.

klik hier voor de foto's gemaakt door Willem Sangers

klik hier voor de alle uitslagen van 2016 en 2017 en van de competitie

Hier en daar was het best glad op het parcours. Veel vaste bezoekers waren er dan ook niet. De 33 die er wel waren, beleefden een prachtige wedstrijd. Bij de kinderen waren er 11 aan de start. Verschillende van hen moesten nog een keer meelopen om in het klassement te kunnen meedoen. Esmee Ellen uit Den Burg was met haar 4.39 min. eerste over de 1000 meter. Fatia Kamalhamda uit Den Helder was tweede in 4.40 en Tess van der Kerkhof uit Den Burg werd derde in 4.44. Bij de jongens trok Maurice van der Voort aan het langste eind in 4.56, Nairo van Rijsselberghe (5.02) en Rick Duijzer  (5.16) waren respectievelijk twee en drie. Allen komen uit Den Burg. Bij de 1700 meter was Yassin Kamalhamda uit Den Helder snelst binnenkomende in een nieuw persoonlijk record van 6.49. Ruben van der Voort uit Den Burg was snelste jongen in 8.19.

 

Op de ronde van 2935 meter was Hessel Arensman uit Den Burg heer en meester. Hij klokte 12.27, onder deze omstandigheden een beste tijd. Tara Koomen uit Hoogkarspel, speciaal voor de cross naar Texel gekomen, was snelste meisje in 15.36.

Adriaan van Rijsselberghe schreef de 5870 meter op zijn naam in 26.56 en Gerda van Hattem uit Nijmegen won deze afstand bij de vrouwen in 34.37. Martijn van Haren uit Den Burg was uiteindelijk de enige finisher op de 8805 meter. Hij liep een prachtige constante race en ging in 35.09 over de meet.