Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duincross 28-10-12

Ideaal weer tijdens tweede boscross.

Doordat in de nacht voor de cross de halve marathon en 10 km in tegengestelde richting gelopen werd, was de verwachting voor het deelnemersaantal niet hoog. Voor het goede doel ‘Spieren voor spieren” deden 93 hardlopers mee. Je kunt nog steeds geld geven, klik hier voor de website voor spieren voor spieren.  Klik hier voor de fotoreportage van Gerard Appelman

Er kwamen zondagochtend toch nog 60 liefhebbers naar de Dennen voor hun ronden. 17 jeugdigen stonden om 11.00 uur startklaar voor hun 1000 meter. Zoals gewoonlijk werd Mart Kikkert gemakkelijk eerste in een nieuw persoonlijk record van 3:49. Keurig tweede was Dorus Overmaat uit Oosterend in 3:53. Tijn Zeeman was derde jongen in 3:56. Jasmijn Baptist wist knap beslag te leggen op de eerste plek bij de meisjes in 3:54. Anna Vet en Berber van der Duim, beiden uit Den Hoorn werden in 4:47 en 5:03 tweede en derde. Er waren persoonlijk records voor Dorus Overmaat, Tijn Zeeman, de broers Thijs, Jesse en Marijn Visser en de broers Maurice en Joshua van der Voort.

 

De 1700 meter was wederom een prooi voor Dennis Niepel. Hij liep een nieuwe persoonlijke toptijd 6:33. Sil van Heerwaarden was tweede in 6:50.

De ronde van 2935 meter levert altijd een mooie strijd. Dit keer trok Mathijs Duin aan het langste eind in 11:11. Tweede was Pieter Dogger in 11:25.

 

Tjalle den Ouden uit De Cocksdorp liep een mooie constante race over zijn 5870 meter (24:02). Eerste vrouw op deze afstand was Renate Bosman uit Meppel in 27:56.

Simon Büttgen uit Hilden (D) liep een eenzame race op de 8,8 km. Hij finishte in 32:04 en hield daarmee de nummer twee Remko Nagtegaal op ruim vier minuten achter zich (36:24). Eerste vrouw op deze afstand werd Laurien Bakker in 45:03. De volgende cross is op 11 november.