Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duincross 11-11-12

Ideaal weer bij 3e Bos en Duincross

Met een vriendelijk zonnetje, geen wind en een vrij droog parcours, was het uitermate goed loopweer, bij de afgelopen zondag gelopen cross van AV Texel. Er sneuvelden daardoor 17 persoonlijke records.

Bij de jeugd over tot en met 12 jaar was het bij de jongens zeer spannend, bij de sprint voor de overwinning op de 1000 m. Mart Kikkert wist in 3:50 te winnen, gevolgd door Tijn Zeeman, die zijn borst net iets eerder over de finish drukte dan Dorus Overmaat. Ze kregen beiden 3:51 achter hun naam wat ook 2 p.r. betekenden. Jasmijn Baptist greep het goud bij de meisjes met een eindtijd van 3:56. Tweede werd Anne Vet in 4:31 en derde in 4:35 werd Linsey Nagtegaal.

 

De 1700 m werd gewonnen door Rik Bijpost in 6:14, tweede in 6:23 werd Dennis Niepel en derde Sil van Heerwaarden in 6:39

 

De 2935 m werd het snelst gelopen door Mathijs Duin in 10:44 op 1 seconden gevolgd door Pieter Dogger.

 

Bij de twee ronden was Martijn van Haren goed op dreef en won in 21:43. Zijn trainingsmaatje David van Logchem werd tweede in 23:06. Jimmy Krugers zag zijn goede lopen resulteren in de derde plaats met een eindtijd van 25:49. Snelste vrouw werd Mirjam Arkenbout in 29:49. “Het had sneller gekund.” zei ze na afloop. “Voelde met niet erg fit en had maagklachten, volgende keer maar beter.” besloot ze hoopvol.

 

De voorzitter van AV Texel Martin Baptist werd eerste bij de 3 ronden (8805 m.) in 35:22. Guido Banda bewees met 36:24 zijn goede vorm en werd tweede. Remko Nagtgaal werd derde in 37:16. “Ik deed het rustig aan.” verklaarde Nagtegaal na afloop. “Ik heb de Berenmarathon van Terschelling, van vorige week, nog in de benen, vandaar.” In een constant goed tempo finishte Margot van der Ven in 41:03  als snelste vrouw. De vierde cross wordt gelopen op zondag 25 november.