Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duincross 19-12-10

Winterse 5e cross

Maarten Haegens uit Soesterberg scherpte zijn eigen parcoursrecord op de 5800 meter met 3 seconden aan. Hij bracht het naar 20:42, een opmerkelijk knappe prestatie gezien de gladde plekken op het besneeuwde parcours. 

 

Bij de jeugd waren er weinig kinderen, die de moed hadden de - 5 Celsius te trotseren. Vier jongens en drie meisjes waren er aan de start. Bij de jongens ging de overwinning naar Danny Hoogerheide in 4:21. Zoals gewoonlijk ging de eerste plek bij de meisjes naar Jasmijn Baptist in 4:33.

Bij de 2900 meter was de eerste plek voor Pieter Dogger 10:59, Hessel Arensman was keurige tweede 11:18. Wout Kliek liep 12:36 wat een persoonlijk record betekende.

De race over 5800 meter bij de masters werd gewonnen door Frits van der Gracht in 23:48. De koude lucht in de longen gaf bij enkelen ademhalingsmoeilijkehden waardoor ze een ronde eerder stopten.

Een groep lopers uit Alphen aan de Rijn had een gezellig weekend op het eiland en pikte de boscross als aangenaam tijdverdrijf mee. Ze hadden allen ingeschreven voor 8700 meterloop. Wim Opten uit Zuidlaren ging er met de eerste plek vandoor in 30:21. Hij versloeg Lutz Lohse die 31:27 liep. Er waren persoonlijke records voor Gary Smith uit De Koog en Simon Lap uit Den Burg.

De eerst volgende loop is de Sport 2000 Texel Winterbosloop op 2 januari. De zesde Bos en Duincross is 16 januari. 

 

 klik hier  voor de uitslag     klik hier voor alle uitslagen op een rijtje voor de competitie