Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duincross 29-1-12

Mart Kikkert wederom winnaar 1000 meter Bos en Duincross


De zevende editie van de boscrossserie werd afgelopen zondag gehouden bij Appartementenhotel Bos en Duin. Van de zeven crossen die Mart Kikkert gelopen heeft, heeft hij er vijf gewonnen. Een knappe prestatie, vooral omdat de concurrentie van andere atleten groot is Bovendien zijn ze ook vaak ouder dan hij.

Hij liep ditmaal 4:07. Stefan Boekel uit De Cocksdorp, die voor het eerst meeliep, scoorde meteen een supersnelle 4.11 en werd hiermee tweede. Dorus Overmaat uit Oosterend werd in een nieuw p.r. van 4:12 derde. Jasmijn Baptist was in 4:23 eerste meisje. Er waren persoonlijke records op de 1000 meter voor Arwen van den Berg en Floor Huisman.

De strijd op de 1700 meter werd deze keer door Rik Bijpost gewonnen in 6:22. Hij bleef Sil van Heerwaarden 27 seconden voor. Deze werd op één seconde gevolgd door Michiel Lohse (6:50). Cor Bijpost won de 2900 meter in 10:08. Op 5 seconden volgde Hessel Arensman in een nieuw p.r. van 10:13 Jelle van der Duim werd derde in 10:43. Er waren persoonlijke records voor Bianca Regoor, Nikay Sangers, Timon van der Werff en Yvonne Vittali.


De 5800 meter werd gewonnen door een vrouw: Margot van der Ven in 25:25. Als tweede kwam Siebold van Breukelen over de finish in 26:17. Richard Bakker liep een mooie vlakke race in 27:24 en werd derde.

Jaap Witte was wederom snelste op de langste afstand 8700 meter. Hij liep 31:45, tweede was Lutz Lohse in 32:23. Laurien Bakker was eerste vrouw en laatste deelnemer in 45:33. Er waren persoonlijk toptijden voor Peter ter Burg uit Julianadorp, Nico Kikkert, René de Ruijter, Jan van der Star, André Kooger, Peter Bancken en Lo Bremer. Op zondag 12 februari is de laatste boscross. Tijdens het Open Texelse Crosskampioenschappen op 26 februari worden de prijzen van het klassement uitgereikt.

klik hier voor de uitslag