Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duincross 3-11-13

Stormloop 

Menig hardloopwedstrijd werd afgelast, maar in de Dennen kon ondanks de gevallen bomen zondag de 2e Bos en Duincross gewoon gelopen worden. De atleten hadden niet veel last van de harde zuidwestenwind vanwege het beschutte parcours. Alleen werd de ronde iets aangepast vanwege bomen die over het pad gevallen waren.

 De jeugd tot en met 12 jaar konden gewoon hun 1000 meter lopen. Dorus Overmaat wist weer te winnen in 3:46 maar op de hielen gezeten door Dennie Banda, die twee tel later de streep passeerde. Tijn Zeeman maakte het podium compleet door in 3:56 te finishen. Bij de meisjes ging de overwinning naar Femke Drijfhout uit Krommenie in 4:05. De vier jaar jongere Imme van der Kerkhof werd tweede in 5:00 en Berber van der Duim werd als derde genoteerd in 5:12

 

De junioren D zagen hun ronde 60 meter ingekort. Dat nam niet weg dat Michiel Lohse de winst naar zich toe trok en eindigde in 6:48. Ook voor de overige plaatsen werd het nog even spannend. Mart Kikkert kwam net te kort in de sprint en kwam in 6:51 binnen. Jarne Kompier werd in 6:55 derde waarmee hij 1 seconde voor Joshua van der Voort bleef.

 

De 2835 meter, ongeveer 100 meter korter, werd het snelst gelopen door Pieter Dogger in 10:51. De snelste vrouw werd Judith van Bleijswijk in 14:00. De twee ronden (5670 m) werd in 23:13 het snelst afgelegd door Mathijs Duin en in 24:43 door Jasmijn van der Burg. De drie ronden (8500 m) werd met overmacht gewonnen door Remko Vleerlaag uit Scheveningen in 31:33 ruim voor Lutz Lohse die 34:15 noteerde. Margot van der Ven, met eindtijd 41:16, was de eerste vrouw die over de eindstreep kwam. De volgende cross is over 14 dagen op 17 november. Klik hier voor de uitslag