Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duincross 1-12-13

Regen van records

Tijdens de 4e Bos en Duincross van dit seizoen, sneuvelden er 19 persoonlijke records. Waarmee duidelijk werd, dat het goed weer was om te lopen.

Bij de jeugd over 1 kilometer liep Dorus Overmaat weer naar de overwinning in 3:44 en zo 2 sec van zijn beste tijd afsnoepte. Dennie Banda bezette, zoals de laatste tijd wel vaker de tweede plaats in 3:48. Tijn Zeeman werd derde in 3:53. Bij de meisjes ging de overwinning naar Doris Vinke die net iets eerder over de streep kwam dan Mila Clausen. Beiden kregen 4:49 achter hun naam. Het podium werd compleet gemaakt door Imme van der Kerkhof, die een eindtijd van 4:59 noteerde.

 

De 1700 meter werd het snelst gelopen in een persoonlijk record door Michiel Lohse in 6:29. Twee tel laten kwam Mart Kikkert over de streep en Jarne Kompier werd in 7:29 derde.

 

De 2,9 km werd het snelst afgelegd door Martin Baptist, die 12:08 nodig had en bij de vrouwen was Wendy van der Voort met 15:55 het snelst.

 

De 5.9 km werd Mathijs Duin de winnaar in 23:50 en Axel Garritsen bezette de tweede plaats in een persoonlijk record van 24:50. Laurien Bakker presteerde het best bij de vrouwen, door in 29:58 te finishen. Henk Kikkert verbeterde zijn beste prestatie met 5 sec en zijn pr staat nu op 31:51. Volgens Kikkert komt dit mede door het feit dat hij op donderdagavond op de baan extra trainingen doet.

 

Jaap Witte duldde Lutz Lohse de eerste ronde nog vlak bij hem maar liep daarna verder uit. Witte liep een eindtijd van 32:49 en Lohse van 33:29. Margot van der Ven werd de snelste vrouw in 40:52 wat ook een pr betekende. De vijfde cross is op 15 december. Klik hier voor de uitslag