Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duincross 15-12-13

Remko Nagtegaal wint vijfde Bos en Duincross.

De vijfde editie van de boscrossserie vond plaats onder ideale omstandigheden. Geen wind, een temperatuur van ongeveer 10 graden en een lekker winterzonnetje maakten dat er snelle tijden gelopen werden.

Remko Nagtegaal liep in een persoonlijke toptijd (34.18) naar de winst op de 8805 meter. Tweede werd David van Logchem uit Oudeschild in 35.30. Eerste dame werd Margot van der Ven in 40.44.

Bij de wedstrijd over 5870 meter werd Mathijs Duin uit Den Burg eerste in 23.03. Nanda Borsch uit Amsterdam finishte als eerste vrouw in 33.30. Er waren persoonlijke records voor Thomas Richter, Gerko Aberson, Norbert Dankers en Pieter Krugers.

 

Menno Munster uit Alkmaar was heel snel op 2935 meter. Hij klokte 9.34, maar weinig boven het parcoursrecord. Snelste dame was Judith van Bleijswijk in 14.11.

 

Op de 1700 meter was Michiel Lohse verreweg het snelst (6.29) Om de tweede plaats werd flink gestreden tussen Mart Kikkert, Joshua van der Voort en Jarne Kompier. Mart was de koploper van het stel in 7.04, Jarne en Joshua scoorden 7.08. Lillian Visser uit Oudeschild was het snelste meisje in 7.20.

 

Wel 20 kinderen stonden er aan de start voor hun 1000 meter. Gelukkig waren er geen valpartijen over de natte bladeren. Dorus Overmaat uit Oosterend werd wederom eerste in 3.49, Dennie Banda uit Den Hoorn tweede in 3.50 en Coen v.d. Kerkhof, net terugkomend van een voetblessure, wist toch de derde plaats te behalen in 3.52. Eerste meisje was Melissa Steenbakker uit Amsterdam in 4.30. Er waren persoonlijke records voor Iris Baptist, Thijs en Jesse, Jochem en Manon Visser. De volledige uitslag klik hier

De volgende loop is de Sport 2000 Texel Winterbosloop op 29 december.