Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duincross 9-2-14

Slechte condities laatste cross

Verschillende atleten wilden nog graag in het eindklassement van de boscrosscompetitie komen en waren daarom naar de Dennen gekomen voor hun rondes. Het weer lokte niet, een harde wind en regenbuien maakten de wedstrijd niet uitnodigend. Er lagen ook verschillende plassen op het parcours.

Bij de jeugd maakte het niet uit. Er werden zelfs persoonlijke records gelopen door Dennie Banda (3.44) en Coen van de Kerkhof (3.45), die daarmee ook de nummer één en twee waren. Jochem Visser uit Oudeschild werd derde in 4.10. Eerste meisje op deze 1000 meter was Mila Clausen uit De Koog in 4.53. Zij werd gevolgd door Imme van de Kerkhof in 5.02. Britt Brandenburg uit Den Burg werd derde in 5.07.

Mart Kikkert wist de 1700 meter op zijn naam te schrijven in 7.06, Lillian Visser werd in een nieuw persoonlijk record van 7.14 eerste meisje. Michiel Lohse, net 14 jaar geworden, wilde nu de 2935 meter-loop doen. Hij werd gelijk eerste in 12.48, een heel knappe tijd. Jasmijn Baptist liep een nieuwe persoonlijke toptijd van 7.53. David van Logchem was op de 5870 meter iedereen het snelst af. Hij finishte in 23.30, twee seconden voor Coen Schoonheden die 23.32 liep. Snelste dame was Caroline Veeger in 36.31, zij eindigde twee seconden voor Gea van Gijssel.

Remko Nagtegaal uit De Cocksdorp was de snelste man op de langste afstand van 8805 meter. Hij zette de klok stil op 36.20, tweede was Ab Vos uit Den Helder in 38.05. Derde werd Nico Kikkert uit Den Burg in 38.19. Margot van der Ven was snelste dame in 43.24. De prijzen van het klassement worden uitgereikt na afloop van het Open Texels Crosskampioenschap, dat op zondag 23 februari plaatsvindt