Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duincross 2-11-14

Zonnige tweede Bos en Duincross.

De organiserende atletiekverenging kon 65 deelnemers inschrijven voor de tweede boscross. De weersomstandigheden waren ideaal.

11 kinderen t/m 12 jaar kwamen aan de start voor de 1000 meter. Rutger Pentenga uit Eexter-Zandvoort wist in 4.05 de meet het eerst te bereiken. Ruben van der Voort uit Den Burg werd keurig tweede in 4.11 en Joost Pentenga werd derde in 4.17. Eerste meisje was Imme van der Kerkhof uit Den Burg in een nieuw persoonlijk record van 4.29. Iris Baptist werd tweede in 4.37 (zij liep ook een persoonlijke toptijd). Ook was er op deze afstand een p.r. voor Maurice van der Voort, Tess van der Kerkhof en Daan Aberson.

 

De 1700 meter was een prooi voor Dennie Banda in 6.10, bij de meisjes won Jasmijn Baptist in 7.36. Beiden liepen een p.r.

Hessel Arensman was veruit de snelste op de 2935 meter in 11.03. Hij bleef Pieter Dogger 46 seconden voor. Judith van Bleijswijk was snelste dame in 13.54. Er waren persoonlijke toptijden voor Dennis Niepel en Eduard Garritsen.

Axel Garritsen was met zijn 24.16 oppermachtig over 5870 meter. Hij bleef zijn achtervolger een dikke minuut voor. Gea van Gijssel wist in een nieuw p.r. (33.39) deze afstand bij de dames op haar naam te schrijven. Ook Richard Bakker en Kees Dros liepen een nieuw p.r.

Pieter Jan van Bugenhout uit Mechelen (B) liep drie rondes op kop en wist in een de geweldige tijd 33.39 te finishen na 8805 meter. Zijn directe concurrent Robert Bakker kwam in 35.30 over de meet. Snelste dame was Suzanne van der Weide uit Den Helder. Zij scoorde 38.27.

De volgende cross is zondag 16 november, waarbij een grote groep atleten van NOVA (uit Warmenhuizen) op bezoek komt.