Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duincross 30-11-14

Frisse  Bos en Duincross

De winter doet langzaam zijn intrede. Gelukkig stond er weinig wind tijdens de 4e Bos en Duincross. Er waren zelf atleten, die nog in de korte broek ten tonele verschenen. Eigenlijk prima weer om te lopen in de Dennen.

Bij de jeugd stonden 7 deelnemers te trappelen . Niet alleen om te beginnen maar vooral om het iets warmer te krijgen. Ruben van der Voort legde de 1000 m het snelst af in 4 min 15, zijn drie jaar jongere broer Maurice finishte als tweede in  4 min 23. Bij de meisjes was Imme van der Kerkhof het rapst in 4 min 27, wat een pr opleverde.  Sofie Vlaming werd knap tweede in 4 min 34 en Nina Bakker zag dat de klok stopte in 4 min 57 waarmee ze de derde plaats opeiste en een pr vestigde.

Bij de 1700 m was het een spannende strijd voor de eerste plaats.  Dennie Banda en Dorus Overmaat ontliepen elkaar niet veel. Dennie sprintte naar de overwinning in 6 min 9. Dorus moest een seconde toegeven maar verbeterde wel zijn pr.

David van Logchem werd eerste bij de 2,9 km in 11 min 37 en snelste meisje was Milou de Ruijter in 15 min 36

De 5.8 km werd gewonnen door Mattijs Duin in 24 min 29 gevolgd door Maikel van der Gracht in 25 min 15 en  Jan Zijm en Axel Garritsen, die gezamenlijk in 25 min 22 over de meet kwamen. Snelste vrouw was Margot van der  Ven in 27 min 31 en de tweede plek werd ingenomen door Remkje Visser in 29 min 35

Voor de eer op de 8.8 km moest nog flink gestreden worden door Jaap Witte en Morgan Thire uit Arnhem. Jaap wist zijn baansnelheid om te zetten in winst en eindigde in 31 min 4. Dat was 16 seconden sneller  als zijn opponent. Lutz Lohse eindigde in 33 min 17 als derde. De volgende cross is op 14 december, een keer goed  om Ouwe Sunderklaas er  uit te lopen.